Reni Jusis przyszła na świat 29 marca 1974 roku w Koninie, jednak swoją młodość spędziła w Mielnie. Mimo trudnych czasów, w jakich przyszło jej żyć, rodzice młodej kobiety robili wszystko, aby mogła ona edukować się muzycznie.

Artystka ceni sobie swoją prywatność

Jako 7 – letnia dziewczynka rozpoczęła naukę w Zespole Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz w Koszalinie, gdzie uczęszczała do klasy fortepianu. Reni Jusis jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu, gdzie ukończyła Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej.

Mimo ogromnych sukcesów muzycznych gwiazda bardzo mocno strzeże swojej prywatności. Wiadomo, że w 2007 roku wyszła za mąż za Tomka Makowieckiego, z którym ma dwoje dzieci – Gaję oraz Teofilia. Niestety para rozwiodła się w ubiegłym roku.

Jak informuje portal Super Express, artystka przekazała za pośrednictwem Instagrama bardzo smutne wieści. Mim, że na co dzień nie dzieli się swoimi prywatnymi przeżyciami, tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Bardzo trudne chwile

Niestety, wyjątek ten spowodowany jest bardzo trudnymi chwilami jakie obecnie przechodzi. Okazuje się bowiem, że odszedł tata Reni Jusis. Kobieta bardzo przeżywa stratę, bowiem była bardzo mocno zżyta z mężczyzną.

- Żegnaj tato ♥ Czesław Jusis 1940-2020 – podpisała opublikowane zdjęcie, na którym widzimy tatę Reni Jusis, wraz z jej córką Gają.

Fani oraz przyjaciele natychmiast zaczęli komentować post, kierując w stronę piosenkarki słowa wsparcia i wyrazy współczucia. Nie da się ukryć, że nadchodzące święta będą dla gwiazdy bardzo trudne.

Jak informował portal "Życie": TE FOTOGRAFIE ROBIĄ W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE ZACZYNA DO ZŁUDZENIA PRZYPOMINAĆ SWOJĄ PRABABCIĘ. ZDANIA INTERNAUTÓW SĄ PODZIELONE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

Portal "Życie" pisał również: PRZYKRA WIADOMOŚĆ DLA MIŁOŚNIKÓW KULTOWYCH TELETURNIEJÓW W POLSCE. JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH UCZESTNIKÓW NIE MA JUŻ POŚRÓD NAS. FANI POGRĄŻENI W ŻAŁOBIE