Najnowsze fakty wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej. Fotografie opublikowane przez jeden z wiodących magazynów na świecie robią prawdziwy szał. Księżniczka Charlotte zaczyna do złudzenia przypominać swoją prababcię. Zdania internautów są podzielone – czy jest zatem podobna?

Fani Windsorów od lat uwielbiają oglądać zdjęcia, na których poszczególni członkowie rodziny dorastają i zaczynają być podobni do swoich przodków.

Kiedy kilka lat temu na świat przyszły dzieci księcia Williama, a także jego brata Harry’ego, od razu zaczęto dopatrywać się pewnych podobieństw.

Charlotte wygląda jak jej prababcia?!

Ostatnio w sieci pojawiło się sporo zdjęć porównujących małą, pięcioletnią Charlotte do... jej prababci, królowej Elżbiety II! Ponoć podobieństwo jest uderzające!

Amerykański magazyn “People” nie tak dawno opublikował piorunująco podobne fotografie Charlotte oraz jej prababci, kiedy była w podobnym do dziecka wieku.

Internauci mają jednak mieszane odczucia – jedni uważają, że wyglądają identycznie, inni wręcz przeciwnie.

- Nie jest to podobieństwo uderzające, ale ma coś w spojrzeniu, grymasie twarzy i nosek całkiem podobny. W końcu prawnuczka swojej babci - napisał jeden z internautów.

- Nie widzę podobieństwa - dodał następny.

- Przecież to cały William - skomentował kolejny.