Dominika Gwit to celebrytka, którą cieszy się sympatią absolutnie wszystkich. Gwiazda słynie z niebywałego entuzjazmu, który potrafi zarazić wszystkich wokół. Od Dominiki bez wątpienia możemy uczyć się pewności siebie.

Dominika Gwit przeszła kolejną metamorfozę

Dominika Gwit pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swojej metamorfozy. W ostatnim czasie aktorka skorzystała z usług fryzjera. Dominika odświeżyła swoją odcień włosów, a także postawiła na lekkie i zalotne loki.

Fani byli zachwyceni jej wyglądem. Trzeba przyznać, że efekt był uroczy.

Dominika Gwit i jej dieta

Dominika Gwit od lat zmaga się z otyłością. Aktorka miała w swoim życiu epizod, w którym to udało jej się schudnąć aż 50 kilogramów! Niestety źle dobrana dieta, która była zbyt rygorystyczna odbiła sie na jej zdrowiu i spowodowała efekt jo-jo.

Dieta Dominiki była tematem numer jeden w mediach. Niestety tak szybko jak aktorka schudła, ponownie przytyła. Dziś Dominika Gwit zapewnia w mediach, że świetnie czuje się w swojej skórze i w żadnym wypadku nie chciałaby schudnąć.

Dieta, która pozwoliła aktorce zrzucić aż 50 kg wagi wymagała od niej wielu poświeceń. Nie ma czego ukrywać, dieta ta nie była najzdrowsza, a co więcej ogromnie rygorystyczna. Nie tylko dieta przyniosła rezultaty w chudnięciu. Dominika Gwit włączyła także do swojej codzienności intensywne treningi. Zmiana, którą przeszła, była niesamowita. Wielu nie mogło uwierzyć swoim oczom i z podziwem patrzyło wówczas na metamorfozę Dominiki.

Pytanie, czy było warto? Nie dość ze dieta nie poskutkowała i aktorka nie mogła długo cieszyć się szczupłą sylwetką, to jeszcze Dominika aktualnie wazy więcej niż przed dietą.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO