Najnowsze, bardzo zaskakujące wieści dla wszystkich fanów kultowego serialu polskiego “M jak Miłość”. Katarzyna Cichopek zdradza nieznane dotychczas sekrety związane z serialem. Okazuje się, że podpisany kontrakt zabrania jej wykonywać różnych rzeczy. O co chodzi?

Chyba każdy doskonale zna jedną z najpopularniejszych aktorek polskich, Katarzynę Cichopek, która ogromną popularność zdobyła przede wszystkim dzięki grze w kultowym serialu „M jak Miłość”. Kobieta wciela się w postać Kingi, która jest uwielbiana przez fanów.

Ostatnio światło dzienne ujrzały nieznane dotychczas informacje o produkcji – okazuje się, że Katarzyna Cichopek, jak i inni aktorzy mają sporo ograniczeń wynikających z podpisanego kontraktu.

Nie może pozwolić sobie na większe zmiany

Katarzyna Cichopek ostatnio podzieliła się z fanami pewną tajemnicą. To, że od wielu lat nie zmieniła image’u wynika z... podpisanej umowy. Stwierdziła, że zmiana koloru lub długości włosów wymaga naprawdę dużo zmian w scenariuszu serialu.

Ponadto, wyznała, że nie może nawet “zaszaleć” z paznokciami, ponieważ zdarza się, że jeden odcinek kręcony jest w odstępach czasowych.

- Na metamorfozy nie pozwala mi moja praca. Jestem związana kontraktem z "M jak Miłość" z ciągłością mojej postaci, więc wszelkiego rodzaju zmiany (…) muszą być wcześniej zgłoszone, konsultowane. - mówi.