Jak poinformował premier Mateusz Morawiecki, dziś rano do naszego kraju dotarły kolejne dawki szczepionki na koronawirusa wyprodukwanej przez firmę Pfizer. To nadzieja dla nas wszystkich!

Transport wylądował na Okęciu!

Według informacji przekazanych przez premiera, kolejne 300 tysięcy szczepionek znalazło się na pokładzie samolotu, który dziś przed godziną 8:00 rano wylądował na warszawskim Okęciu. Jak się okazuje, szczepionki te zostaną rozesłane do 250 szpitali na terenie całego kraju.

- Musimy się strzec przed trzecią falą. Trzecia fala wirusa może być groźniejsza niż pierwsze dwie fale, dlatego dawka szczepionki może być dawką nadziei – mówił Mateusz Morawiecki.

Pierwszy transport szczepionek trafił do Polski 26 grudnia, a już dzień później rozpoczęto szczepienia personelu medycznego. O godzinie 8:30 pierwszą dawkę szczepionki w naszym kraju przyjęła naczelna pielęgniarka.

To bardzo ważny krok!

Jak informuje rząd, do końca przyszłego miesiąca zaplanowane są kolejne dostawy szczepionek. Łącznie ma do nas napłynąć 1,5 miliona dawek! W pierwszej kolejności szczepieni będą oczywiście pracownicy ochrony zdrowia, a także MOPS-ów oraz DPS-ów.

Nie da się ukryć, że szczepionka jest nadzieją, na powrót do normalności sprzed czasów pandemii, kiedy to mogliśmy podróżować czy też bez obaw spotykać się z bliskimi i przyjaciółmi. Wszyscy tęsknimy za naszą dawną rzeczywistością!

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY WIELKI SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. GRATULACJE SPŁYWAJĄ Z CAŁEGO ŚWIATA. TYMCZASEM ANNA LEWANDOWSKA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO, CO ZROBIŁ PAPIEŻ FRANCISZEK WYWOŁAŁO OGROMNE OBURZENIE! BRAZYLIJSKA MODELKA JEST JEDNAK BARDZO WDZIĘCZNA DUCHOWNEMU

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE