Robert Lewandowski wraz ze swoją ukochaną żoną świętowali kolejny sukces! Piłkarz otrzymał bowiem nagrodę w plebiscycie Globe Soccer Awards 2020, który został zorganizowany w Dubaju.

Kolejny sukces Roberta Lewandowskiego!

Jak podaje portal Jastrząb Post, Robert Lewandowski został uznany najlepszym piłkarzem 2020 roku! W tym ważnym dniu towarzyszyła mu jego ukochana żona – Anna Lewandowska.

Nie da się ukryć, że taka nagroda to niesamowite wyróżnienie dla naszego piłkarza. Ten rok to dla niego istne pasmo sukcesów. Razem ze swoją drużyną wygrał Ligę Mistrzów oraz Superpuchar Europy. Dodatkowo ósmy raz został mistrzem Niemiec i zdobył Puchar Niemiec po raz czwarty w karierze. Powodem do dumy jest dla niego także otrzymanie tytułu króla strzelców Ligi Mistrzów oraz najlepszego piłkarza roku wg UEFA.

Robert Lewandowski odnosi sukcesy nie tylko w karierze sportowej, ale także w życiu prywatnym. W 2020 roku na świat przyszła jego druga córeczka. Żona nieustannie rozwija swoją karierę. Piłkarz ma więc ogromne powody do dumy!

Niesamowita stylizacja trenerki!

To właśnie ukochana Roberta towarzyszyła mu podczas gali w Dubaju. Anna Lewandowska relacjonowała całe wydarzenie na Instagramie. Na profilu trenerki możemy zobaczyć między innymi wizerunek Roberta Lewandowskiego, który został umieszczony na Burj Khalifa.

Największą uwagę przyciągnęła jednak stylizacja pary. Na tę wyjątkową okazję Robert Lewandowski wybrał garnitur od Dolce Gabbana. Anna Lewandowska pokazała się natomiast w sukience od Saint Laurent, za którą zapłaciła 12 tysięcy złotych!

Dodatkowo trenerka do swojej stylizacji dobrała także kolię firmy Apart, której cena wynosi 100 tysięcy złotych! Taka stylizacja powaliła na kolana niejednego fana gwiazdy! Nie da się jednak ukryć, że para wyglądała olśniewająco!

Jak informował portal "Życie": FOTOGRAFIE ZAMIESZCZONE PRZEZ AKTORA, MACIEJA STUHRA WYCISKAJĄ Z OCZU ŁZY. JEGO RODZICE OBCHODZĄ 50 ROCZNICĘ ŚLUBU. INTERNAUCI SĄ NIEZWYKLE PORUSZENI

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ EMERYTUR DUCHOWNYCH WPRAWIA W OSŁUPIENIE. TE KWOTY SĄ NIEBOTYCZNIE DUŻE, MOGĄ SIĘGAĆ AŻ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ