Mateusz Morawiecki ma pełne ręce roboty. W ostatnim czasie premier niemalże codziennie udziela wywiadów i wystąpień, które dotyczą ciężkiej sytuacji w Polsce. Najczęściej tematem rozmów jest pandemia koronawirusa. Teraz jednak Mateusz Morawiecki zdecydował się na udzielenie wywiadu na temat jego życia prywatnego.

Szczery wywiad z premierem Mateuszem Morawieckim. Tutaj nie ma mowy o polityce

Mateusz Morawiecki. Źródło: youtube.com
Mateusz Morawiecki. Źródło: youtube.com
Mateusz Morawiecki. Źródło: youtube.com

Mateusz Morawiecki zdecydował się porozmawiać z Onetem na temat tego, jakie są jego plany i marzenia na nadchodzący rok. Co takiego powiedział?
Mateusz Morawiecki w szczerej rozmowie wyznał, że dla niego od zawsze najważniejsze były marzenia, które stawiał nawet ponad ambicje. Jak dodał nie jest on osobą, której radość sprawia bezkompromisowe dążenie do celu. Dla premiera liczy się przede wszystkim dobro innych.
Okazuje się, że ten rok dla premiera także był niezwykle trudny. Pokrzyżował on wiele planów zawodowych oraz prywatnych, które aktualnie zeszły na dalszy plan. Teraz premier skupia się na walce z pandemią, wspieraniu przedsiębiorców i ich pracowników, zadabaniu o seniorów oraz na ratowaniu zdrowia Polaków.
Dla premiera celem w nowym roku jest silna walka z pandemią koronawirusa. Zaróno on jak i miliardy ludzi na całym świecie marzą o tym, by o pandemii pozostało jedynie przykre wspomnienie.
Plany osobiste Mateusza Morawieckiego związane są z rodziną. Morawieccy chcą spędzić troche czasu razem i wreszcie wyjechać na wakacje.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUREK OWSIAK O ZAKAŻENIU: BARDZO CHCIAŁEM, ABY TO BYŁA GRYPA. SZEF WOŚP OPOWIEDZIAŁ, JAK PRZESZEDŁ COVID-19. PRZESTRZEGA PRZED LEKCEWAŻENIEM SPRAWY

O tym się mówi w Polsce: CO DALEJ Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTERSTWO UJAWNIŁO, O STANIE SIĘ Z POPULARNYM ŚWIADCZENIEM W NOWYM ROKU. RODZICE CHCĄ RZETELNYCH INFORMACJI

Z życia gwiazd: GŁOWA JUSTYNY ŻYŁY JEST PEŁNA SZALONYCH POMYSŁÓW. BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY ZREALIZOWAŁA KOLEJNY Z NICH, PRZESZŁA OGROMNĄ ZMIANĘ. JAK TERAZ WYGLĄDA