Sytuacja, która wydarzyła się jakiś czas temu spotkała się z dość nieprzychylnymi komentarzami ze strony wielu osób. Jednak sama zainteresowana jest niezwykle zadowolona z konsekwencji tego zdarzenia!

Niespotykana sytuacja!

Jak informuje portal o2, jakiś czas temu papież Franciszek, w tak naprawdę to osoba, która prowadzi konto duchownego na Instagramie, polubiła zdjęcie jednej z brazylijskich modelek. Wiele osób uważa, że nie przystoi to duchownemu.

Sama zainteresowana – Natalia Garibotto przyznaje jednak, że to jedno polubienie jakie otrzymała wywołało w jej życiu spore zamieszanie. Modelka wyznała, że od tego czasu jej konto zyskało ponad 600 tysięcy nowych obserwatorów, co w prosty sposób przełożyło się na jej zarobki w sieci!

Modelka nie narzeka na taki przebieg sprawy!

Brazylijska modelka podczas jednej z rozmów z dziennikarzami wyznała jednak, że na samym początku nie wierzyła w to, co widzi. Nieczęsto zdarza się bowiem, że sam papież daje polubienia modelkom!

Natalia Garibotto pochodzi z Brazylii, a na stałe osiedliła się w Miami. Obecnie jednym z jej źródeł zarobkowania jest właśnie Instagram oraz konto na Twitchu, gdzie regularnie prowadzi transmisje swoich komputerowych rozgrywek w sieci. Dodatkowo kobieta zaznacza, że jest wierząca i regularnie chodzi do kościoła.

Głos na temat całej sprawy zabrał rzecznik Watykanu, który utrzymuje, że polubienie zdjęcia na koncie modelki nie zostało oddane przez żadnego z pracowników Stolicy Apostolskiej. Do tej pory Instagram nie wyjaśnił jednak tego incydentu.

Jak informował portal "Życie": KOLEJNY WIELKI SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. GRATULACJE SPŁYWAJĄ Z CAŁEGO ŚWIATA. TYMCZASEM ANNA LEWANDOWSKA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ KOLEJNA, SMUTNA WIADOMOŚĆ W TYM ROKU! ODSZEDŁ OD NAS AKTOR ZNANY MIĘDZY INNYMI Z SERIALU RANCZO

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE