5 października minęło dokładnie sześć lat odkąd odeszła od nas znana i uwielbiana przez miliony Polaków aktorka – Anna Przybylska. Niestety, młoda kobieta przegrała walkę z nowotworem. Gdyby nadal żyła, 26 grudnia obchodziłaby swoje 42 urodziny.

Minęło już sześć lat!

Jak informuje portal Super Express, Jarosław Bieniuk – partner Anny Przybylskiej postanowił w wyjątkowy sposób uczcić pamięć o swojej ukochanej. Z tej okazji podzielił się nagraniami, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Podobny krok podjęła także siostra aktorki.

Na filmikach, które opublikował Jarosław Bieniuk widzimy szczęśliwą aktorkę, która spędza wakacje ze swoją rodziną. Natomiast nagranie, które zostało opublikowane przez siostrę aktorki jest nieco inne. Zostało ono bowiem wykonane 5 września 2002 roku w szpitalu, a kamerzystą był sam Jarosław Bieniuk.

Filmik wzrusza do łez!

Nagranie pochodzi z dnia, w którym urodził się Miłosz, syn siostry Anny Przybylskiej. Na filmiku widzimy jak aktorka trzyma noworodka na rękach i jest wpatrzona w maleństwo! Trudno nieuronić ani jednej łzy, podczas oglądania tego filmiku!

- Pierwsze spotkanie Ani i Miłosza 5.09.2002. Dzięki nasz rodzinny kamerzysto 💕 #jaroslawbieniuk – brzmi podpis pod nagraniem.

Fani są pod wrażeniem nagrania. Wiele osób nadal nie może pogodzić się ze śmiercią aktorki, która odeszła od nas w tak młodym wieku!

Jak informował portal "Życie": INFORMACJA PRZEKAZANA PRZEZ PREMIERA DAJE NAM OGROMNĄ NADZIEJĘ! MATEUSZ MORAWIECKI ZAPOWIADA, ŻE NIEBAWEM WSZYSTKO SIĘ ZACZNIE

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO, CO ZROBIŁ PAPIEŻ FRANCISZEK WYWOŁAŁO OGROMNE OBURZENIE! BRAZYLIJSKA MODELKA JEST JEDNAK BARDZO WDZIĘCZNA DUCHOWNEMU

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD