Kto w tym roku ze znanych osób z polskiego show-biznesu i nie tylko powiedział sobie oficjalnie „tak”? Mimo pandemii na ten krok zdecydowało się wiele gwiazd i osób publicznych, nie chcąc czekać na lepsze czasy. Kto wstąpił w związek małżeński w 2020 roku? To m.in. Jacek Kurski, Martyna Wojciechowska czy Joanna Przetakiewicz.

W styczniu ślub postanowił wziąć Michał Malitowski, juror programu „Taniec z Gwiazdami”. Tancerz ożenił się z tancerką i instruktorką tańca Yuliya Phillips. Para zna się z Australii i wzięła ślub w zachodniej części kraju Gracetown. Przysięgali sobie na łonie natury.

W lutym wziął ślub polityk Konfederacji, Krzysztof Bosak. Wziął ślub z prawniczką organizacji Ordo Iuris, Kariną. W tym miesiącu ślub wzięli w Londynie Ilona Felicjańska i Paul Montana. Suknię dla byłej modelki zaprojektowała Agnieszka Światły. Jednak przez wiele miesięcy związek tych dwojga przechodził burze. Obecnie mają być w separacji.

Ilona Felicjańska/Instagram @ilonamontana
Ilona Felicjańska/Instagram @ilonamontana
Ilona Felicjańska/Instagram @ilonamontana

Czerwiec stanął pod znakiem ślubu Janusza Chabiora z 18 lat młodszą Agatą Wątróbską. Ceremonia miała miejsce w Klasztorze Kamedułów na Bielanach. Wesele pary młodej było utrzymane we włoskim stylu, a świadkiem był Robert Górski.

W lipcu miał miejsce głośny ślub Jacka Kurskiego i Joanny Kurskiej. Para wzięła ślub cywilny dwa lata wcześniej, jednak po dopełnieniu formalności związanych z unieważnieniem małżeństwa przez prezesa TVP udało się parze powiedzieć sakramentalne „tak” w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

W sierpniu miały miejsce ślub Bartosza Kurka i Anny Grejman, para zaręczyła się dwa lata temu. Monika Pietrasińska w tym samym miesiącu poślubiła narzeczonego Pawła Stypkę podczas uroczystości w pałacu w Rogalinie. Całość ceremonii była transmitowana przez media społecznościowe.

Mimo pandemii ślub postanowili wziąć także Marcin Bosak i Maria Dębska, a ceremonia ślubna miała miejsce w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Kreację dla Panny Młodej stworzył Maciej Zień.

We wrześniu ślub wzięła również Zofia Ślotała ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem dwójki dzieci, Kamilem Haidarem. Relacja z ceremonii znalazła się na Instagramie.
Piotr Machalica poślubił młodszą o 20 lat ukochaną Aleksandrę, jednak małżeństwem para nie cieszyła się długo. Aktor zmarł niedługo przed Bożym Narodzeniem.

Zofia Ślotała/Instagram @miss_zi
Zofia Ślotała/Instagram @miss_zi
Zofia Ślotała/Instagram @miss_zi

Jednym z głośniejszych ślubów tego roku była ceremonia Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Para zdecydowała się na świętowanie na jednej z greckich wysp, a na ceremonii pojawiła się była żona producenta telewizyjnego, piosenkarka Kayah.

W tym samym miesiącu na ślub zdecydowali się również Lara Gessler i jej partner, Piotr Szeląg. Pra pobrała się tuż przed porodem ich pierwszego wspólnego dziecka, córeczki Neny.

Lara Gessler/Instagram @lara_gessler
Lara Gessler/Instagram @lara_gessler
Lara Gessler/Instagram @lara_gessler

Jak informował portal "Życie": WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

Przypomnij sobie: ŚWIĄTECZNA FOTOGRAFIA OPUBLIKOWANA PRZEZ MAŁGORZATĘ KOŻUCHOWSKĄ ROBI W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK MIESZKA AKTORKA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z UCZESTNIKÓW POPULARNEGO PROGRAMU “GOGGLEBOX” PODAROWAŁ UKOCHANEJ NA ŚWIĘTA SAMOCHÓD. TO JEDYNY TAKI MODEL W NASZYM KRAJU, KOSZTOWAŁ KROCIE

Pisaliśmy również o: TO JUŻ DWUDZIESTA ROCZNICA WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA ADAMA MAŁYSZA NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI. SPORTOWIEC PO LATACH ZDRADZA NIEZNANE NIKOMU FAKTY