Święta Bożego Narodzenia już za nami! Teraz w sieci zaczął się prawdziwy wysyp świątecznych zdjęć z rodziną bądź fotografie przedstawiające prezenty, które chętnie są publikowane przez znane osobistości. Jedną z nich jest Małgorzata Kożuchowska, która przez świąteczne zdjęcie pokazała również, jak wygląda jej salon. Internauci są zachwyceni!

W okresie listopada i grudnia niejednokrotnie pisaliśmy, jak celebryci i artyści chętnie dzielą się swoimi przygotowaniami do Świąt - teraz zaś, kiedy ten magiczny czas już minął niemal każdy publikuje poruszające zdjęcia rodzinne, które wykonane były podczas świąt.

Fani gwiazd, którzy bacznie śledzą ich poczynania zarówno zawodowe, jak i prywatne czekają z niecierpliwością na owe fotografie, ponieważ zazwyczaj ciekawi są sposobu spędzania przez swoich idolów tego wyjątkowego czasu.

Małgorzata Kożuchowska należy do grona osobistości medialnych, które dodały tego typu zdjęcie - uwagę jednak przykuła nie choinka czy świąteczny klimat fotki, a... jej mieszkanie!

Te wnętrza robią szał!

Po opublikowaniu tej fotografii wiele osób zwróciło uwagę na świąteczną stylizację gwiazdy, lecz zdecydowana większość fanów była oczarowana przede wszystkim wystrojem wnętrz w salonie aktorki!

Jasna kolorystyka i elegancki wystrój oczarował niemal wszystkich!