Jeden z uczestników programu rozrywkowego “Gogglebox. Przed telewizorem” podarował swojej partnerce zaskakujący prezent świąteczny, jakim jest... nowiutki samochód o wartości niemal miliona złotych! Takiego modelu nie ma jeszcze w Polsce. Wow, robi wrażenie!

Jak wiadomo, program rozrywkowy “Gogglebox. Przed telewizorem” emitowany na kanale TTV w ciągu ostatnich lat nieustannie zyskuje na popularności, a oglądalność każdego odcinka ciągle wzrasta.

Dzięki udziałowi w owej produkcji popularność zyskało naprawdę sporo osób teraz uchodzących za prawdziwych celebrytów. Jedną z najbardziej popularnych gwiazd, które “wybiły” się dzięki programowi jest chociażby Sylwia Bomba czy Dominik Abus.

Druga z wymienionych postaci wzięła udział w trzeciej edycji programu, a widzowie niemal od razu go pokochali! Dominik Abus może pochwalić się sporym gronem wiernych fanów, ponieważ na Instagramie ma aż 266 tysięcy obserwujących! To ogromna liczba.

Sprawił ukochanej prezent za milion złotych!

Z okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia Dominik Abus posunął się do zaskakującego gestu. Obdarował swoją ukochaną... luksusowym samochodem sportowym Corvettą C7 ZR1 o wartości niemal miliona złotych!

Jak sam przyznaje, jest to pierwszy taki model auta w Polsce. Wow, robi wrażenie!