Jak informuje portal Super Express, na profilu Filipa Chajzera pojawiły się zdjęcia z wieczornego spaceru po Warszawie. Mężczyzna nie kryje oburzenia z powodu tego, co działo się nie tylko w stolicy, ale również dzieje się na terenie całego kraju.

Warszawiacy tłumnie spacerują po ulicach!

Na zdjęciach wykonanych przez Filipa Chajzera widzimy Warszawiaków, którzy tłumnie spacerują po Placu Zamkowym oraz Trakcie Królewskim. Mieszkańcy stolicy przyszli bowiem podziwiać przepiękne świąteczne iluminacje, które ozdabiają najważniejsze miejsca w mieście.

To, co zobaczył Filip Chajzer spowodowało, że prezenter postanowił podzielić się swoim zdaniem, na temat obostrzeń, które już dziś zostały wprowadzone w naszym kraju.

- Jeśli tak teraz na legalu wygląda centrum Warszawy to co komu zrobili właściciele wyciągów, które od jutra są na nielegalu...? na miłość boską nie rozumiem... – podpisał zdjęcia prezenter.

Polacy nie kryją oburzenia!

Niemal natychmiast pod postem Filipa Chajzera zaczęły pojawiać się komentarze, w których Polacy wyrażali swoją dezaprobatę dla najnowszych decyzji rządu!

- Niszczenie gospodarki niestety nie ma nic wspólnego z dbałością o nasze zdrowie, niestety – brzmi jeden z komentarzy.

Przypomnijmy, że już od dziś na terenie całego kraju wprowadzona została narodowa kwarantanna. Oznacza to, że zamknięta jest większość sklepów w galeriach handlowych (poza sklepami spożywczymi, księgarniami, aptekami oraz drogeriami i sklepami zoologicznymi, a także punktami usługowymi). Dodatkowo od dziś nie funkcjonują także hotele i wyciągi narciarskie.

Jak informował portal "Życie": INFORMACJA PRZEKAZANA PRZEZ PREMIERA DAJE NAM OGROMNĄ NADZIEJĘ! MATEUSZ MORAWIECKI ZAPOWIADA, ŻE NIEBAWEM WSZYSTKO SIĘ ZACZNIE

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO, CO ZROBIŁ PAPIEŻ FRANCISZEK WYWOŁAŁO OGROMNE OBURZENIE! BRAZYLIJSKA MODELKA JEST JEDNAK BARDZO WDZIĘCZNA DUCHOWNEMU