Filip Chajzer ostatnio postanowił nieco odpocząć. W tym celu zarezerwował sobie kilka dni, by móc wyjechać na Słowację. Podczas swojej wycieczki z chęcią odwiedzał stoki i bawił się.

Prezenter postanowił porównać obostrzenia, które stosują Słowacy, do tych wprowadzonych przez polski rząd. Przedstawił wnioski, które mogą zdziwić co niektórych.

Filip Chajzer drwi z polskiej strategii walki z koronawirusem

Portal Radio Zet zwraca uwagę na to, co napisał Filip Chajzer. Postanowił wypowiedzieć się na temat obostrzeń panujących na Słowacji i w Polsce. Przypomnijmy – w naszym kraju od 28 grudnia wprowadzona będzie kolejna narodowa kwarantanna.

Filip Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl
Filip Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl

W ramach lockdownu zamknięte będą stoki, gastronomia (poza opcją na dowóz i na wynos), galerie handlowe. Rząd nie zapowiadał tego typu działań, ogłoszono je jednak podczas ostatniej konferencji prasowej Adama Niedzielskiego.

Filip Chajzer skomentował nowe obostrzenia, nazywając je „zabawą w kotka i myszkę”. Na swoim Instagramie pokazał fotkę ze Słowacji. Znajduje się na stoku narciarskim, nie ma na sobie maseczki. Zestawił ją z polskimi realiami.

Twierdzi, że wymagali od niego aktualnego testu na koronawirusa, a na wyciągu można było jechać tylko z domownikami lub – jeśli ich nie było – samemu.

Filip Chajzer. Źródło: Youtube GargamelVlog
Filip Chajzer. Źródło: Youtube GargamelVlog

Dodaje, że nie odczuwa się tam obostrzeń tak dotkliwie, jak w Polsce, lecz „kolejki są trochę dłuższe”. Dodaje, że „jakoś to się kręci”, choć jest na pewno trudniej niż zazwyczaj, a wprowadzony lockdown został przemyślany „z głową”.

Pozostaje pytanie – czy aby na pewno powinniśmy traktować wielokrotnie skompromitowanego prezentera telewizyjnego jako autorytet oraz osobę mogącą być specjalistą w dziedzinie koronawirusa? Może lepiej spytać ekspertów, co sądzą na ten temat?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM