Jarosław Kaczyński to polityk cieszący się ogromną popularnością i, choć niekoniecznie dobrą, sławą. Polacy interesują się tym, w jaki sposób spędza czas także prywatnie.

W czasie pierwszej fali pandemii koronawirusa ogromne emocje wzbudził fakt, że prezes Prawa i Sprawiedliwości wybrał się na cmentarz do najbliższych pomimo panującego zakazu. Czy teraz, podczas świąt Bożego Narodzenia, przestrzegał wystosowanych przez jego partię obostrzeń? Jak spędzał czas?

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube TVP Info
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube TVP Info

Jarosław Kaczyński podczas nietypowych świąt Bożego Narodzenia

Portal o2 zauważa, że dla wicepremiera ds. bezpieczeństwa te święta także były inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa znacząco wpłynęła na tę rzeczywistość. Jak spędził szczególny czas w roku?

Okazuje się, że Jarosław Kaczyński postanowił odwiedzić… brata oraz bratową. Lech i Maria Kaczyńscy zginęli w tragicznej katastrofie w Smoleńsku, ich symboliczny grób znajduje się na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. To właśnie tam prezes PiS skierował swoje kroki w Boże Narodzenie.

Jarosław Kaczyński postanowił odprawić modlitwę przy grobie najbliższych. Ich śmierć była dla niego wielką tragedią, wciąż zachowuje pamięć o bracie oraz jego małżonce i w szczególne dni chce odwiedzać ich mogiłę.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube naTemat.pl
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube naTemat.pl

Miejsce na warszawskim cmentarzu Powązkowskim powstało specjalnie dla prezesa PiS, któremu brakowało choć symbolicznej mogiły bliskich na miejscu, by móc się za nich modlić. Teraz kieruje tam swe kroki bardzo często.

Jarosław Kaczyński od 2010 roku spędza święta bez brata i bratowej, za którymi bardzo tęskni. W tym roku dotarł na cmentarz w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA KAMILA POCHWALIŁA SIĘ DOBRYM UCZYNKIEM WSPIERAJĄC DZIECI PRZEBYWAJĄCE W HOSPICJUM. ZDRADZIŁA TEŻ SWOJE PLANY NA TEGOROCZNE ŚWIĘTA

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD