Nie da się ukryć, że Marta Manowska od dawna zalicza się do największych gwiazd Telewizji Polskiej, a niedawno postanowiła zamieścić na swoim Instagramie wyjątkowo romantyczne zdjęcie, na którym można przeczytać wyznanie miłości i to publiczne wobec jej chłopaka.

Adresat komunikatu na pewno jest bardzo szczęśliwy. Marta Manowska już nie ukrywa swojego szczęścia.

Marta Manowska dzięki prowadzeniu „Sanatorium miłości” sama spotkała miłość. Na planie hitowego programu TVP poznała bowiem dźwiękowca Adama. Informacje na ten temat obiegły media lotem błyskawicy wiosną tego roku.

Choć Marta Manowska nie chciała z początku mówić, kim jest jej wybranek to nie ukrywała od początku, że to „ten jedyny”.

Marta Manowska z czułym wyznaniem wobec swojego ukochanego chłopaka. Wybranek gwiazdy TVP musi być szczęśliwy

Marta Manowska przyznaje, że „ta miłość sama ją znalazła”. Gwiazda TVP nie ukrywa, że jest szczęśliwa i cała aż promienieje. Prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” na święta pojechała w góry, a pod jednym ze zdjęć napisała: „Wreszcie na właściwym miejscu”.

W niedzielę zdecydowała się natomiast na publiczne wyznanie miłości swojemu partnerowi. Jej ukochany na pewno docenia romantyczną niespodziankę, jaką przyszykowała mu Marta Manowska.

Na romantycznej fotce możemy zobaczyć oszroniona szybę samochodu, a na niej narysowane palcem słowo „Kocham” i dorysowane serduszko. Widać, że ukochany wiele znaczy dla Marty Manowskiej.

Fani Marty Manowskiej kibicują jej związkowi i wielkiej miłości. W komentarzach wiele było gratulacji i emotikonek z serduszkami. Widać, że między Martą Manowską, a jej partnerem miłość kwitnie!

Marta Manowska/Instagram
Marta Manowska/Instagram
Marta Manowska/Instagram

Jak informował portal "Życie": WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

Przypomnij sobie: ŚWIĄTECZNA FOTOGRAFIA OPUBLIKOWANA PRZEZ MAŁGORZATĘ KOŻUCHOWSKĄ ROBI W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK MIESZKA AKTORKA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z UCZESTNIKÓW POPULARNEGO PROGRAMU “GOGGLEBOX” PODAROWAŁ UKOCHANEJ NA ŚWIĘTA SAMOCHÓD. TO JEDYNY TAKI MODEL W NASZYM KRAJU, KOSZTOWAŁ KROCIE

Pisaliśmy również o: TO JUŻ DWUDZIESTA ROCZNICA WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA ADAMA MAŁYSZA NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI. SPORTOWIEC PO LATACH ZDRADZA NIEZNANE NIKOMU FAKTY