"Super Express" donosi, że znanej projektantce i twórczyni marki modowej La Mania, udało się dotrzeć z Londynu do Polski na Święta Bożego Narodzenia, by spędzić ten czas z najbliższymi. Nic dziwnego, wszak tradycje świąteczne pielęgnowane w Polsce, nie mogą się równać z żadnymi innymi dla tych, którzy się na nich wychowali.

Nie wszyscy mieli tyle szczęścia

Jak usłyszeliśmy w mediach, wielu kierowców ciężarówek utknęło za granicami Polski z powodu pozamykania granic przez wiele krajów, w tym przez Francję. Niestety sporej części Polaków nie było dane w tym roku spędzić Święta Bożego Narodzenia z rodzinami.

Znanej i cenionej przez wielu ludzi projektantce udało się spędzić ten magiczny czas z mężem, synami i ich ukochanymi, które wzbudziły zainteresowanie tabloidów.

Na swoim koncie na Instagrmie opublikowała wzruszające życzenia świąteczne. Jak słusznie w nich zaznaczyła, szczególnie dziś ważne są dobre serca i intencje, których wielu zabrakło po ogłoszeniu przez Światową Orgnizację Zdrowia, że świat opanował koronawirus.

Jak dowiedzieliśmy się z mediów, Wielką Brytanię opanował nowy koronawirus, który miałby być bardziej zjadliwy i trudniejszy do opanowania. To zatem prawdziwy cud, że Joannie Przetakiewicz udało się przedostać z opanowanego przez nowego worusa Londynu do Polski.

Tabloidy zaznaczają, że ukochane synów projektantki są niezwykłej urody, co niezaprzeczalnie widać na zdjęciach, które pokazały się na Instagramie.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Media obiegła niepokojąca informacja. Czy Michał Wiśniewski naprawdę powiedział o Edycie Górniak, że "nie ma przeboju"

Zerknij tutaj: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało

Nie przegap: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"