Jak twierdzi "Pudelek", Michał Wiśniewski krytycznie odniósł się do Edyty Górniak, która zaprzeczyła domysłom o ewentualnej współpracy z Zenkiem Martyniukiem po tym, jak spontanicznie dołączyła do gwiazdora na scenie podczas jego występu.

Burza w szklance wody

Jak donoszą media, jak "Pudelek", czy "Fakt", Michał Wiśniewski powiedział o jednej z najwybitniejszych polskich wokalistek, że "nie ma przeboju na własne życzenie". Obszerny cytat z wypowiedzi czerwonowłosego gwiazdora opublikował "Fakt".

Świat widział już wprawdzie nie takie mariaże, ale szczerze? W tym przypadku nie widzę tego. Przecież to dwa zupełnie inne światy, inne głosy, charaktery, wrażliwości... Znam Zenka prywatnie i uważam go za niezwykle sympatycznego gościa, ale nie sądzę, że duet z Edytą Górniak jest mu do czegokolwiek potrzebny, bo on bez niej ma się świetnie. Ludzie go kochają i tłumami śpiewają.

Z tym fragmentem wypowiedzi cytowanego przez "Fakt" Michała Wiśniewskiego można się zgodzić, gdyż rzeczywiście style muzyczne, repertuar, czy klimat, jaki wprowadzają swoją muzyką Zenek i Edyta, mocno się od siebie różnią, a mimo to, zarówno gwiazda disco-polo, jak i piękna diva, fantastycznie sobie radzą na polskiej scenie muzycznej. Niestety, ostatnimi czasy Edycie Górniak jest znacznie trudniej funkcjonować w polskich mediach z powodu nagonki, jaka narosła po wywiadzie, jakiego udzieliła Marcinowi Roli w niezależnej telewizji internetowej "wRealu24", kilka dni po wywiadzie z Ivanem Komarenko, którego przekaz był bardzo podobny.


YouTube/wRealu24

"Fakt" cytując dalej Michała Wiśniewskiego podaje, że duet z Zenkiem Martyniukiem na pewno zapewniłby jej rozgłos, jednak patrząc na artystyczną płodność piosenkarki, jej sukcesy i sławę, raczej nie potrzebuje pomocy innych, odnoszących sukcesy muzyków.

Jest multum utalentowanych świetnych muzyków z którymi mogłaby pracować. Oni na pewno napisaliby jej przebój na miarę starych czasów, pokazujący jej talent. Nawet na świecie podejrzewam, że ludzie chętnie by się tego podjęli, bo tworzenie dla takich wielkich głosów to sama przyjemność. Niestety ona nie chce sięgać po wybitnych twórców. Nie ma przeboju na własne życzenie.

Dziennikarz "Pudelka" w rozmowie z Edytą Górniak, przytoczył cytowane przez "Fakt" słowa Michała Wiśniewskiego, prosząc o komentarz. Gwiazda, zapewniona przez dziennikarza, że Michał naprawdę tak powiedział, rozbawiona skwitowała to krótko i z wielką klasą.

Pudelek

Nie będę negocjować z kimkolwiek. Nie ja decyduję, czy coś jest hitem. Michał może nie jest fanem tego typu muzyki. Ma swoje zdanie, spoko - ma do tego prawo. Pozdrawiam.

Co sądzicie o tego typu prasowych rozprawkach? Czy są potrzebne?

O tym się mówi: Ta para pobrała się po 10 latach narzeczeństwa. Okoliczności ich ślubu wyciskają łzy z oczu

Zerknij: Media obiegła kontrowersyjna wiadomość. Szykuje się wzrost subwencji dla partii politycznych. Czy posłowie dostaną spore podwyżki