"The Voice Senior 2" kolejna edycja ulubionego show już wkrótce pojawi się na antenie. Okazuje się, ze nie obyło się bez niespodzianek. Będzie się działo. Kto nie może się doczekać?

Druga edycja programu zbliża się wielkimi krokami. Co przygotowali dla nas producenci programu?

The Voice Senior 2 YouTube
The Voice Senior 2 YouTube

Muzyczne show, które pozwalało na spełnienie marzeń najstarszych artystów skradło serca widzów. W każdą sobotę przed telewizorami zasiadały tłumy, które z wypiekami na twarzy oglądały zmagania seniorów o tytuł najpiękniejszego głosu w kraju. Program ukazywał tych, którzy odważnie walczą o swoje marzenia, niezależnie od tego, w jakim wieku są.

"The Voice Senior" wyłonił wielu uzdolnionych muzycznie artystów, którzy w normalnym świecie nie mieliby okazji zaistnieć. Często ograniczeniem był właśnie wiek. The Voice Senior pozwolił im na odnalezienie pasji, która często tłumiona była latami. Na scenie pojawiali się zarówno ci, którzy z muzyką już wcześniej mieli do czynienia, ale także ci, dla których występ w programie był pierwszym doświadczeniem wokalnym. Teraz możemy spodziewać się kolejnej edycji.

Okazuje się, ze kolejna edycja programu nieco zmieni się od poprzedniej. Co ciekawe Tomasz Kammel nie stanie już u boku Marty Manowskiej. Współprowadzącym drugiej edycji show zostanie Rafał Brzozowski.

W składzie jury także zmiany. Wśród nich zabraknie Marka Piekarczyka i Urszuli Dudziak, która aktualnie sprawdza się w roli oceniającego w "The Voice of Poland”. Na ich miejscu zasiądą Izabela Trojanowska i Witold Pasz.

The Voice Senior dwa pojawi się na antenie TVP2 2 stycznia 2021 roku o godzinie 20:00. Kto nie może się doczekać?

The Voice Senior 2 YouTube
The Voice Senior 2 YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ