Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, co robi twój kot, gdy jest sam w domu, jeden z właścicieli udostępnił rozdzierające serce nagrania jako dowód na to, że naprawdę tęskni za tobą, gdy cię nie ma.

Film opublikowany na TikToku chwyta za serce

Alexa ustawiła kamerę, aby mogła mieć oko na swojego kota Glenna, gdy nie było jej w domu i przetestowała go, gdy wyszła na imprezę rodziców. Ale była oszołomiona, kiedy obejrzała rozdzierający serce materiał z kamery, a teraz przysięgła sobie, że zdobędzie drugiego kota, aby Glenn nie czuł się tak samotny, gdy jej nie ma.

Udostępniając wideo na TikTok , Alexa napisała: „Myślałam, że kamera pomogłaby mi poczuć się lepiej, zostawiając Glenna w domu”.

Kiedy Glenn cierpliwie czeka przy oknie, podbiega do drzwi i miauczy głośno w momencie, gdy rozpoznaje samochód swojego właściciela, kontynuując krzyki, dopóki opiekunka nie znalazła się w jego zasięgu.

Po zobaczeniu, jak zareagował jej kot, Alexa powiedziała: „To było bolesne! Wkrótce poszukamy kolejnego kota, aby Glenn miał towarzystwo w przyszłości” - informuje "Bored Panda". Inni użytkownicy TikTok skomentowali, że „To jest takie urocze”, a jeden zgodził się, że Glenn zasłużył na kociego przyjaciela do towarzystwa.

@glennthebabycat

I thought a ##catcam would help me feel better about leave Glenn at home 😭 ##cats ##catsoftiktok ##fyp ##catswhoyell ##howtoadult ##catlover

♬ original sound - Glenn

A Wy wiecie, co porabiają Wasze pupile pod Waszą nieobecność?

@glennthebabycat

Glenn’s got hops ##MoreHappyDenimDance ##catsoftiktok ##babycat ##madair

♬ Hood Baby - Kbfr

O tym się mówi: Małopolska: mieszkańcy województwa rozczarowani teleporadami medycznymi

Zerknij tutaj: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą

Nie przegap: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy