Tegoroczne święta dla wszystkich będą inne niż zazwyczaj. Do wprowadzonych obostrzeń muszą zastosować się wszyscy, także artyści.

To będą inne święta!

Nie da się ukryć, że święta w rodzinie braci Golec zawsze były niesamowicie rodzinne. "Jako Wilija, taki cały rocek" mówiono zawsze w domu muzyków. Niestety, w tym roku rodzina musi przygotować się na ogromne zmiany!

W zeszłorocznych wywiadach bracia opowiadali, że tradycją w ich domu jest dzielenie się opłatkiem posmarowanym miodem, a także wspólne kolędowanie! Nie brakuje także sianka pod obrusem, pustego nakrycia dla niespodziewanego gościa oraz rodzinnych rozmów. Co roku bracia Golec wraz z rodzinami udawali się także na uroczystą pasterkę. Jak będzie jednak w tym roku?

Jak bracia Golec spędzą najbliższe dni?

- Ten rok zupełnie nie przypomina poprzednich, więc i Święta będą inne niż zwykle. Choć Golcowa Rodzina jest baaardzo duża, to Boże Narodzenie spędzimy osobno, ale wierzymy, że to wszystko po to, by móc wkrótce spotkać się w zdrowiu i w ‘pełnym składzie – napisali bracia Golec na swoim profilu na Facebooku.

Nie da się ukryć, że te święta będą bardzo ciężkie, zarówno dla braci Golec, jak i dla wielu z nas. Samotne lub też spędzone w bardzo małym gronie. Na stole zagości mniej potraw, do domu nie zapukają kolędnicy.

Atmosferę świąt można jednak nieco podtrzymać dzięki możliwości obejrzenia koncertu kolęd. W Wigilię odbędzie się on o godzinie 15,45, natomiast w Pierwszy Dzień Świąt o godzinie 11 na antenie Telewizji Polsat. Wśród wykonawców zobaczymy także braci Golec.

Jak informował portal "Życie": IRENA SANTOR NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z SAMOTNYMI ŚWIĘTAMI! GWIAZDA POSTANOWIŁA WYJECHAĆ NA WIEŚ, ABY MÓC NIECO NORMALNIEJ SPĘDZIĆ NADCHODZĄCE DNI

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: ZNANA WOKALISTKA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH UKOCHANYCH DZIECI. JAK AGNIESZKA CHYLIŃSKA RADZI SOBIE NA CO DZIEŃ