Księżna Kate i książę William są ulubieńcami fanów rodziny królewskiej. Para ociepla wizerunek całego rodu, który przez ostatnie wydarzenia (m.in. sprawę Harry’ego i Meghan) dość mocno ucierpiał w oczach opinii publicznej.Fani chcą wiedzieć jak najwięcej o parze książęcej, każdy aspekt ich życia jest bacznie śledzony przez media oraz obserwatorów.

Kate and William, screen Youtube : BBC
Kate and William, screen Youtube : BBC

Jaka prywatnie jest księżna Kate? Znamy ten sekret

Mieszkańcy pałacu w Norfolk bardzo dobrze znają księżną Kate. To właśnie oni posiadają szereg pikantnych informacji o jej życiu prywatnym. Niektóre z nich zdecydowali się zdradzić.

Jak się okazuje prywatnie księżna Kate jest bardzo wyluzowana. Podobno rodzina Kate prywatnie do złudzenia przypomina typowa rodzinę z gromadką hałasujących dzieciaków. Na co dzień Kate sprawdza się w roli mamy. . Jak zdradza informator Kate jest raczej surowa matką. Kiedy jej pociechy zachowują się niesfornie, szybko je gani.

Jak dodała przyjaciółka Kate, księżna prywatnie jest zupełnie inną osobą. W ich domu nie panuje przepych. Sama Kate na co dzień nie maluje się i nie układa fryzury. Zdarza jej się paradować w dresie.

Ponadto William i Kate zdaja się żyć jak normalni Brytyjczycy. Para często widziana jest w lokalnym pubie. Zazwyczaj rozmawiają o swojej codzienności.

Pippa Middleton i księżna Kate/screen Youtube @People
Pippa Middleton i księżna Kate/screen Youtube @People

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ