Małgorzata Ostrowska-Królikowska po raz pierwszy spędzi święta Bożego Narodzenia bez Pawła Królikowskiego u boku. Aktorka zdaje się dobrze radzić sobie ze stratą, jednak pamięć o ukochanym mężu wciąż pozostaje żywa.

Na całe szczęście może liczyć na towarzystwo i wsparcie swojej licznej rodziny - ona i Paweł Królikowski przez ponad 30 lat byli w związku i mają pięcioro dzieci – Antoniego, Jana, Marcelinę, Julię oraz Ksawerego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w poruszających słowach

Portal Viva zwraca uwagę na najnowszy wpis Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka nawiązała w nim do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Podczas jednego z wywiadów Małgorzata Ostrowska-Królikowska opowiadała o tym, jak wygląda jej życie bez męża. Okazuje się, że ona i rodzina dodają sobie wzajemnie otuchy, starają się też cieszyć tym, co jest tu i teraz.

Co więcej, aktorka oraz jej najbliżsi czują, że Paweł Królikowski jest przy nich. Dzięki wzajemnemu wsparciu lepiej radzą sobie ze stratą. Pomaga w tym także mały Józio, który odciąga uwagę od smutnych myśli i przywołuje uśmiechy na twarze Królikowskich.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szykuje już dom na święta. I choć nie będzie na nich Pawła Królikowskiego, liczna rodzina nie zapomni o nim, a pamięć o aktorze pozostanie żywa.

Na Instagramie aktorki znalazł się nowy wpis, w którym opublikowała wiersz księdza Jana Twardowskiego pt. „Czekanie”. To niezwykle poruszający wybór.

Życzymy Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej wesołych świąt oraz by uśmiech nie znikał z jej twarzy, a pamięć o mężu pozostała żywa – z pewnością Paweł Królikowski czuwa nad swoją rodziną z góry.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM