Całkiem niedawno pomiędzy Dorotą Rabczewską a Norbim, czyli Norbertem Dudziukiem, wywiązała się nieprzyjemna sytuacja. Teraz muzyk przekonuje, że nie chciał, by artystka była stratna, to jednak nie zwróci jej pieniędzy. O co chodzi?

Norbi tłumaczy się ze spięcia z Dodą

Portal Fakt podsumował spięcie na linii Norbi-Doda. O co dokładnie poszło i dlaczego Rabczewska miała stracić 80 tysięcy? Odpowiedź znajdziecie w następnych akapitach.

Norbi. Źródło: Youtube tvnpl
Norbi. Źródło: Youtube tvnpl

Okazuje się bowiem, że Doda postanowiła użyć największego hitu Norbiego, „Kobiety są gorące”, w najnowszym filmie „Dziewczyny z Dubaju”. To jednak okazało się bardziej skomplikowane niż można byłoby sądzić.

Za wykorzystanie utworu kazano Dodzie zapłacić aż 80 tysięcy. Teraz Norbi twierdzi, że nie maczał w tym palców – według jego słów pieniądze miały trafić do pośrednika, a on nawet nie wiedział, że jego utwór miałby zostać użyty w filmie.

Zdaniem Dudziuka nikt nie konsultował z nim wspomnianych warunków, a kwotę ustalono z menedżerem. Ostatecznie Doda nie zdecydowała się na wykorzystanie utworu.

Doda. Źródło: Youtube Polsat
Doda. Źródło: Youtube Polsat

Norbi przekonuje, że wykorzystanie jego utworu kosztuje zwykle 20-25 tysięcy złotych. Teraz ubolewa, że nie udało się „oddać” utworu za „półdarmo”, bo chętnie skorzystałby z promocji, jaką zapewniłby mu film.

Doda z kolei wyśmiała całą sytuację, kwitując, że „pazerność gubi”. Dodała, że hit 50 Centa, który będzie użyty w filmie, kosztował ją 15 tysięcy dolarów. Wygląda na to, że za jedyny hit Norbiego życzono sobie o wiele więcej niż za utwory sławne na cały świat.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM