Choć ostatnio Beata Kozidrak wypowiadała się w mocno krytycznym wobec partii rządzącej tonie to Jacek Kurski miał jej „wybaczyć negatywną wypowiedź na temat PiS” i liderka grupy Bajm jest brana pod uwagę przy tworzeniu nowej obsady trenerskiej w niezwykle popularnym talent show Telewizji Polskiej.

Ile zarobi Beata Kozidrak? Portal Plotek donosi, że mowa o dużej sumie pieniędzy.

Nie da się zaprzeczyć temu, że Beata Kozidrak należy do czołówki polskich gwiazd estrady i może się cieszyć uwielbieniem fanów od 40 lat bytności na scenie. Cała Polska zna takie hity Bajmu jak „Biała armia” czy „Co mi Panie dasz?”.

Beata Kozidrak nową jurorką w „The Voice of Poland”? Piosenkarka miała otrzymać propozycję od samego Jacka Kurskiego

Jak ustalił portal Plotek, piosenkarka jest brana pod uwagę przy obsadzaniu nowego składu jury w kolejnej, wiosennej edycji „The Voice of Poland”, mimo tego, że gwiazda miała „podpaść” władzom TVP za nieprzychylne PiS wypowiedzi, jak chociażby zabranie głosu w sprawie wyroku TK.

„Przez długi czas był ban na nią na Woronicza, o czym pisały media. Jacek Kurski uznał, że ludzie już tego nie pamiętają, a Beata jest tak wielką gwiazdą, że warto ją mieć w TVP” – poinformowała serwis Plotek osoba związana Telewizją Polską.

Warto przypomnieć, że w poprzedniej edycji jurorami byli Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron.

Dodatkowo, chodzą słuchy, że Beata Kozidrak będzie mogła liczyć na gwiazdorską gażę, które i tak będzie niższe przez pandemię koronawirusa. Jak wyjaśnia Plotek, mowa tu o 300 tysiącach złotych.

Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl

Jak informował portal "Życie": WYPOWIEDŹ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO PONOWNIE ZASKOCZYŁA. TYM RAZEM PREZES PARTII RZĄDZĄCEJ WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O PREMIERZE MATEUSZU MORAWIECKIM

Przypomnij sobie: ZASKAKUJĄCE WYZNANIE PIOTRA KRAJEWSKIEGO. PODCZAS SWOICH OSTATNICH DNI ZAŻYCZYŁ SOBIE COŚ, CZEGO KOMPLETNIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. O CZYM MOWA

Portal "Życie" pisał również: ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA W JEDNYM Z WARSZAWSKICH SZPITALI. KOBIETA PODEJRZEWAŁA ZAWAŁ, A MEDYCY POTRAKTOWALI JĄ W NIEPRAWDOPODOBNY SPOSÓB. O CO CHODZI

Pisaliśmy również o: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH OSÓB WIERZĄCYCH. BYĆ MOŻE ZMIENI SIĘ SPOSÓB UDZIELANIA SAKRAMENTU SPOWIEDZI. JAK ZATEM BĘDZIE TERAZ WYGLĄDAĆ