Chyba wszyscy doskonale znają historię burzliwego rozwodu Piotra Żyły i jego byłej żony Justyny Żyły. Mimo, że para rozstała się już jakiś czas temu, nieustannie pojawiają się kolejne nieporozumienia pomiędzy byłymi małżonkami, które Justyna Żyła chętnie wyjawia na forum publicznym.

Piotr Żyła znów jest szczęśliwy!

Jak się jednak okazuje, Piotr Żyła odnalazł już szczęście przy boku innej kobiety. Od pewnego czasu jest bowiem związany z gwiazdą stacji TVN – Marceliną Ziętek, którą możemy oglądać w programie „19+”.

Związek swojego byłego partnera oczywiście skomentowała już Justyna Żyła. Kobieta stwierdziła, że nie darzy zazdrością obecnej partnerki Piotra Żyły, jednak według niej skoczek zaniedbuje relację ze swoimi dziećmi właśnie przez nową partnerkę.

Pierwsze wspólne święta pary?

Marcelina Ziętek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak ostatnio przekazał portal Plotek, na profilu młodej kobiety pojawiło się nagranie, na którym widać jak młoda gwiazda przygotowuje się do świąt.

- W cudownym świątecznym nastroju - ciasteczka upieczone, choinka ubrana, prezenty spakowane – podpisała filmik Marcelina.

Czujne oko fanów dostrzegło jednak jeden ważny szczegół. Na filmiku widać jak Marcelina wyjmuje choinkę z bagażnika sportowego auta. Takie Subaru należy do Piotra Żyły. Czy to zatem potwierdzenie, że para spędzi nadchodzące święta razem?

Jak informował portal "Życie": ZNANA PIOSENKARKA PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. RENI JUSIS POINFORMOWAŁA O SWOJEJ STRACIE. FANI ŚLĄ KONDOLENCJE

Przypomnij sobie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM