Polska reprezentacja w skokach mogą być z siebie dumni po kwalifikacjach, jakie miały miejsce w sobotę. Trzech naszych rodaków dotarło do pierwszej dziesiątki, a najlepiej z nich wypadł Piotr Żyła.

Niestety nie był to sukces, z którego mógł się cieszyć w pełni, gdyż przegrał minimalnie z Japończykiem Yukiyą Sato, a to się wiąże z tym, że cała fortuna przeszła Polakowi koło nosa.

Piotr Żyła rozbawił widzów podczas wywiadu

Był bardzo bliski pieniężnej premii za wygraną kwalifikacji w Engelbergu. Tylko 0,6 punkta zabrakło mu do wyniku Sato. jego specyficzne poczucie humoru sprawia, że każdy wywiad z nim jest ciekawszy od poprzedniego. Co tym razem powiedział dziennikarzom, że widzowie popłakali się ze śmiechu?

"Tyle pieniędzy poszło się...do Japonii... Co ja bym kupił za to...!" - stwierdził z humorem Piotr Żyła podczas wywiadu przed kamerą. Zapytany przez dziennikarza o znajomość języka niemieckiego przyznał rozbawiony, że znaj tylko jedno słowo w tym języku, ale przed kamerą woli go nie ujawniać.

Zapytany o samoocenę pod kątem swoich skoków stwierdził, że skacze dobrze, ale bezobjawowo, co szczególnie rozbawiło widzów.


YouTube/Eurosport Polska

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Zerknij tutaj: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie

Nie przegap też tego: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało