"Super Express" wprost rozpłynął się na wieść o tym, jak Małgorzata Trzaskowska została wyróżniona przez magazyn prowadzony przez aktywistki za swoje osiągnięcia w działaniach na ich rzecz.

Jak podaje portal, wielkim wyróżnieniem dla niedoszłej pierwszej damy jest znalezienie się obok Marty Lempart w rankingu kategorii "Kobiety roku: Aktywizm". Na instagramowym koncie niedoszłej pierwszej damy pojawił się wpis, który jednych zachwyci, innych rozbawi lub zirytuje.

"Wnioskujemy, aby przy Pałacu Kultury i Nauki powstał plac Praw Kobiet!"

Ostatnie wydarzenia, jakie spowodowały kolejny podział w kraju, wciąż owocują. Portal aktywistek, który w swych treściach instruuje między innymi, jak w pięciu krokach zostać lubieżną Śnieżynką, w rankingu aktywiztycznym umieścił Małgorzatę Trzaskowską tuż obok Marty Lempart, na co mainstreamowe media zareagowały niezwykle entuzjastycznie.

Małgorzata Trzaskowska podczas prezydenckiej kampanii wyborczej nie odstepowała męża na krok, nie zniknęła z mediów nawet po jego porażce. Zadeklarowała swoje aktywne działanie na rzecz kobiet, co - jak zauważają komercyjne media - zaowocowało wielkim zaszczytem.

Marta Lempart/źródło: YouTube

Najwyraźniej Małgorzata Trzaskowska ma konkurentkę, która już zdobyła względy aktywistki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marta Lempart (@martalempart)

O tym się mówi: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy

Nie przegap: Agnieszka Woźniak-Starak znowu cieszy się luksusowym życiem. Wdowa po milionerze pierwszą rocznicę jego odejścia ma już za sobą