Jak podaje "pudelek.pl", Adam Małysz pod koniec czerwca przekazał nam smutną wiadomość. Poinformował opinię publiczną o tym że został zakażony koronawirusem.

Ważny apel Adama Małysza

Wprawdzie przechodził chorobę Covid-19 bezobjawowo, jednak zmuszony był do poddania się kwarantannie we własnym domu. Jak wspominaliśmy wcześniej, Adam Małysz nie narzekał na czas kwarantanny.

Stwierdził on, że mając bardzo duży dom każdego dnia znajduje sobie coś do roboty. Kochany przez Polaków sportowiec, opublikował właśnie na swoim koncie na Facebooku wiadomość, na którą czekali Wszyscy jego fani.

Witajcie po dłuższej przerwie. Z radością mogę Wam przekazać, że moja kwarantanna dobiega końca :) Testy wykazały, że jestem zdrowy! Mogę wrócić do normalnego funkcjonowania oraz pracy, co bardzo mnie cieszy. Jednocześnie pamiętajcie - epidemia wcale się nie skończyła i ciągle trzeba na siebie uważać.


Facebook/Adam Małysz

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, jednak nie wszystkie były przychylne:

Szkoda, że wziął Pan udział w tym medialnym cyrku. Powiedzieli, że ma Pan bezobjawową chorobę, potem powiedzieli że bezobjawowa choroba minęła. Nie wiem czy to skutek bezobjawowej "inteligencji" czy obiecanej kasy na koncie, ale rozczarował mnie Pan. Wykorzystywanie emocji to klasyczna technika mająca na celu odstawienie racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki na bok. Co więcej, użycie języka odpowiednio nacechowanego emocjonalnie daje możliwość podświadomego zaszczepienia idei, pragnień, lęków, niepokojów, impulsów, a przez to wywołanie określonych zachowań Za bardzo pana szanuje, żeby hejtowac, ale mnie ten cały covid19 to jakoś brzydko pachnie.... A wielu bezobjawowych, a wręcz zdrowych nie może wrócić do pracy... Bo ją zwyczajnie stracili przez pandemię strachu. Spoko.

Nam pozostaje życzyć Adamowi Małyszowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

O tym pisaliśmy: Czy Łukasz Szumowski nadużywa swojego stanowiska? Są najnowsze analizy działalności ministra zdrowia

Zerknij: Litania do św. Rosalii. Niezwykle skuteczna modlitwa chroniąca nasze zdrowie przed "morowym powietrzem"