Paulina Krupińska oraz Sebastian Karpiel-Bułecka zdają się tworzyć bardzo szczęśliwy związek. Celebrycka para zyskała dużą sympatię fanów, którzy obserwują ich relację – w show-biznesie raczej trudno o małżeństwa bez skandali i problemów, a oni właśnie za takie uchodzą. Jak jest naprawdę?

Paulina Krupińska szczerze o swoim mężu

33-letnia prezenterka, Paulina Krupińska, współpracuje z „Dzień dobry TVN”. Portal Pomponik postanowił ujawnić, czy jej praca coś zmieniła w ich rodzinie.

Paulina Krupińska. Źródło: Youtube Telemagazyn
Paulina Krupińska. Źródło: Youtube Telemagazyn

44-letni Sebastian Karpiel-Bułecka pozostaje w związku z prezenterką już od sześciu lat. Zdaje się, że są razem szczęśliwi, jednak nawet w codziennym życiu nie zawsze jest najłatwiej. Obowiązki domowe oraz opiekę nad dziećmi sprawują oboje.

Mają dwoje dzieci – 3-letniego Jędrzeja oraz 5-letnią Antosię. Paulina Krupińska wyjawiła, że bardzo chcieliby mieć kolejne dziecko, a muzyk marzy, by przyszło ono na świat przed jego kolejnymi urodzinami. Tym bardziej, że ona też uważa dziecko za „przepiękny prezent”.

Paulina Krupińska. Źródło: Youtube Uwaga! TVN
Paulina Krupińska. Źródło: Youtube Uwaga! TVN

Jednak Paulina Krupińska póki co zaangażowała się w prowadzenie „Dzień dobry TVN”. To sprawiło, że nieco trudniej było im zorganizować opiekę nad pociechami oraz ustalić podział przy wykonywaniu domowych obowiązków.

Paulina Krupińska na plan dojeżdża do Warszawy, a nie zapominajmy, że para mieszka w górach. Zaledwie pół roku po tym, jak zaczęli się spotykać, prezenterka zaszła w ciążę. Teraz, po kilku latach, wyznała, jakim ojcem jest Sebastian Karpiel-Bułecka.

Okazuje się, że stał się „kurem domowym” i – zdaniem prezenterki – angażuje się w opiekę nad dziećmi bardziej niż ona, gdyż spędza z nimi więcej czasu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB