"Pudelek" donosi, że zmarła w sierpniu tego roku Ewa demarczyk pozostawiła po sobie majątek, którego dalszy los powoduje medialne spekulacje. 79-latka była w długoletnim związku z Pawłem Rynkiewiczem, jednak nigdy nie zalegalizowali związku, więc nie może on dziedziczyć po zmarłej ukochanej. Jej młodsza siostra Lucyna natomiast ma prawo do majątku i części domu w Wieliczce.

Czy Paweł Rynkiewicz będzie walczył o dom

Z młodszą siostrą Lucyną artyskta nie kontaktowała się od dekad, a jej wieloletni partner Paweł Rynkiewicz pozostaje z nią i jej mężem w chłodnych relacjach. Od śmierci Ewy Demarczyk, znanej też jako "Czarny Anioł", minęły już cztery miesiące, a spadkowe sprawy nadal nie zostały uregulowane. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 26 sierpnia bieżącego roku na Cmentarzu Rakowieckim w Krakowie. Spoczęła w Alei Zasłużonych, w sąsiedztwie Marka Grechuty, Piotra Skrzyneckiego, czy Mieczysława Święcickiego.

Według medialnych ustaleń, bliscy Ewy Demarczyk traktują jej ukochanego, jak zupełnie obcą osobę, a sam Paweł Rynkiewicz nie lubi tej sprawy omawiać.

estem właścicielem części domu, co zostało zapisane w księgach wieczystych. Ewa i ja byliśmy niezależnymi właścicielami swoich części domu. Spadkobiercą części zapisanej w księgach wieczystych na Ewę jest jej siostra Lucyna. Nie interesuje mnie to, co zrobi z majątkiem Ewy. Nie będę też tego rozważał medialnie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Don Vasyl o swoim nieudanym małżeństwie z Polką. Powodem był ojciec ukochanej

Zerknij też tutaj: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Nie przegap tego: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy