Agata Duda jest żoną obecnego, niedawno wybranego na drugą kadencję prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Pierwsza Dama bywa także nazywana „milczącą”, gdyż na ogół nie rozmawia z mediami i nie zabiera głosu na ważne społeczne tematy.

Małżonka prezydenta RP chętnie pokazuje jednak swoją działalność w sieci, m.in. na Instagramie. Tym razem postanowiła podzielić się swoim świątecznym drzewkiem, na co zwrócił uwagę portal Jastrząb Post. Jak wygląda choinka w jej gabinecie?

Agata Duda. Źródło: Youtube Onet News
Agata Duda. Źródło: Youtube Onet News

Agata Duda pokazała swoją choinkę

Przypomnijmy – Agata Duda posiada własny gabinet w Pałacu Prezydenckim, w którym może zaszyć się, gdy potrzebuje popracować. Pierwsza Dama od czasu kampanii prezydenckiej, w czasie której Andrzej Duda zabiegał o głosy wyborców, by doprowadzić do reelekcji, prowadzi konto na Instagramie.

Właśnie tam pojawiło się jej najnowsze zdjęcie – widać na nim małżonkę prezydenta RP w jej własnym gabinecie, którego wykończenia dopełniają stare, najpewniej zabytkowe meble. Jak widać, w Pałacu Prezydenckim już niemal święta – na widocznej na zdjęciu komodzie znajduje się stroik, kolejny znalazł swoje miejsce na parapecie, zaś za Agatą Dudą widzimy już ubraną choinkę.

Pierwsza Dama zdecydowała się na drzewko ozdobione srebrnymi bombkami, które niezwykle pasuje do stylu, w jakim urządzono resztę gabinetu. Co więcej, ona też znajduje się na tym zdjęciu i – choć zapewne przypadkiem – ma nawet stylizację kolorystycznie pasującą do ozdób choinkowych!

Okazuje się, że Agata Duda na fotce rozmawiała przez telefon z osobami starszymi, które jako wolontariusze spędzają czas z noworodkami w szpitalu. Chodzi o akcję „Senior maluszka tuli”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW