Kiedy Meghan i Harry podjęli decyzję o odłączeniu się od rodziny królewskiej liczyli się z tym, że będą musieli samodzielnie się utrzymywać. Jak się jednak okazuje, po przeprowadzce do Stanów przez długi czas nie mogli znaleźć zadowalającej ich pracy.

Jak radzi sobie małżeńśtwo?

Mimo wszystko Harry oraz Meghan kupili willę z ogromnym ogrodem oraz basenem. Dom mieści się w jednej z najdroższych dzielnic. Nie da się ukryć, że obywatele Wielkiej Brytanii nieustannie zadawali pytania kto pomaga finansowo młodemu małżeństwu.

Jak się okazuje, na wsparcie finansowe para nieustannie mogła liczyć! Przelewy na zapewne niebagatelne kwoty co jakiś czas realizował książę Karol – ojciec Harry’ego.

Para cały czas szukała pracy. Nie jest to jednak łatwe wyznanie, bowiem mając na uwadze pełnione przez nich wcześniej funkcje, a także pochodzenie muszą dokładnie wybierać spośród ofert. Finalnie dopiero po prawie roku przebywania w Stanach zdecydowali się na przyjęcie jednej z propozycji.

Gdzie będzie pracować Meghan oraz Harry?

Jak informuje portal Pomponik, para już niebawem zacznie prowadzić podcast, który będzie można odsłuchać w aplikacji Spotify.

- W obliczu wyzwań 2020 roku nigdy nie było lepszego czasu na zrobienie tego, ponieważ kiedy słyszymy się nawzajem i słyszymy swoje historie, przypomina nam się, jak wszyscy jesteśmy do siebie podobni – brzmi oświadczenie opublikowane przez parę.

Na ten moment nie jest jednak wiadomo, ile dokładnie para otrzyma za swoje działania. Czy będą to zawrotne kwoty?

Meghan i Harry  Źródło: ew.com
Meghan i Harry Źródło: ew.com

Jak informował portal "Życie": CZY BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS MAJĄ POWODY DO NIEPOKOJU? WYPŁATY ŚWIADCZEŃ SĄ OPÓŹNIONE. KIEDY DOJDZIE DO ICH REALIZACJI

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY

Portal "Życie" pisał również: TADEUSZ RYDZYK BĘDZIE PALIŁ SIĘ ZE WSTYDU? ZNANA DZIENNIKARKA PRZYPOMNIAŁA JEGO WYPOWIEDŹ NA TEMAT MARII KACZYŃSKIEJ SPRZED LAT. AŻ USZY WIĘDNĄ