Jak wiadomo, książęca para już od marca przebywa na emigracji - Harry i Meghan postanowili odetchnąć od obowiązków, jakie nakładała na nich brytyjska monarchia, i wyprowadzili się do Stanów. Pomimo chęci ucieczki od tabloidów, dziennikarze nadal skrupulatnie śledzą to, co dzieje się u małżeństwa Sussexów. Niedawno na jaw wyszedł pewien fakt, który może zmartwić księcia Harry'ego.

Czy związek Harry i Meghan przechodzi kryzys?

Chociaż wydaje się to nieco zabawne, to - jak donoszą zagraniczne tabloidy - spięcia w małżeństwie książęcej pary wynikają z... stylu Harry'ego, który według Meghan jest niechlujny.

Po przeprowadzce za ocean Meghan wznowiła swoje starania o to, by wkraść się w łaski najbardziej poważanych osób w Stanach - chodzi oczywiście o hollywoodzkie towarzystwo. Księżna uważa jednak, że na jej drodze do zaistnienia stoi... styl jej męża. Meghan ma dość faktu, że od czasu przeprowadzki książę w kółko nosi ten sam strój, na który składają się szara koszulka i bojówki. Uważa też, że jego niechlujność skutecznie powstrzymuje ich przed dołączeniem do światka Hollywood.

fot. youtube
fot. youtube

Załamana żona rozważa nawet zatrudnienie prywatnej stylistki, co z kolei doprowadza do rozpaczy Harry'ego. Książę był przekonany, że przeprowadzka pozwoli mu na odetchnięcie od restrykcji nakładanych na niego przez rodzinę królewską - jak się jednak okazuje, Meghan bywa czasami gorsza niż specjaliści od etykiety na dworze Elżbiety II.

Wydaje się jednak, że już nic nie będzie w stanie powstrzymać Markle, która bardzo zawzięła się na osiągnięcie swojego celu - poza wymianą garderoby, Harry zmuszony będzie także do częstszego odwiedzania siłowni. Ciekawe, jak bardzo zmieni się książę!

Zobacz także: Niespodziewane wyznanie Adama Małysza. Skoczek narciarski wyjawił, że nie jest katolikiem. Fani oniemieli

Może cię zainteresować: Królowa Elżbieta II zaliczyła niezłą wpadkę. Świat szybko tego nie zapomni. O co chodzi

Pisaliśmy również o: Wysokość emerytury można nawet podwoić. Sposób jest łatwy, legalny i może dotyczyć każdego seniora