Nie ulega wątpliwości, że ostatnio wokół brytyjskiej rodziny królewskiej dzieje się bardzo dużo. Zdjęcia jej członków praktycznie nie znikają z pierwszych stron gazet w Wielkiej Brytanii.

Media nieustannie interesują się rodziną królewską

Na samym początku roku głośno było o decyzji jaką podjął książę Harry i jego żona Meghan. Jak się okazało, zrezygnowali oni z pełnienia funkcji rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Los Angeles.

Królowa Elżbieta II niechętnie pogodziła się z tym faktem. Niedawno brytyjskie media donosiły także, że decyzja Harry’ego spowodowała konflikt pomiędzy nim, a jego bratem, księciem Willamem.

Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC
Królowa Elżbieta II. Źródło: youtube.com : BBC

Ostatnio brytyjski tabloid „New Idea” podał natomiast do wiadomości publicznej doniesienia dotyczące samej królowej Elżbiety II.

Panująca sytuacja na świecie zmusiła władczynię Wielkiej Brytanii do odwołana wielu wydarzeń. Na kilka miesięcy monarchini musiała się również praktycznie całkowicie odizolować się od społeczeństwa.

Królowa Elżbieta II zaliczyła niezłą wpadkę

Mimo odizolowania królowa Elżbieta II nie zwalniała tempa. W końcu osoby tak wysoko postawione nie mogą sobie zrobić wolnego od pracy. Potrzebuje nie nie tylko Wielka Brytania, ale cały świat.

Oprócz pokazywania się na licznych wydarzeniach, monarchini „pokazuje się” również w mediach społecznościowych. Oczywiście, jak powszechnie wiadomo, profili tych nie prowadzą członkowie rodziny królewskiej, a zatrudnieni do tego pracownicy.

W ostatnim czasie jeden ze specjalistów od mediów społecznościowych zaliczył niezłą wpadkę. Na Twitterze królowej Elżbiety II pojawił się post o krótkiej treści: „Dziękuję”.

W przeciągu sześciu minut zdobył 1260 polubień i 591 retweetów. Po tym został usunięty. W sieci jednak nic nie ginie i można wciąż zobaczyć screenshoty posta.

Okazało się, że post został dodany przypadkiem z wersji roboczych. Rozbawił on internautów i pozostanie w ich pamięci na długo.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO