Katarzyna Dowbor już od lat jest dziennikarką oraz prezenterką. Prawdziwą sympatię widzów na szeroko zakrojoną skalę zyskała sobie za sprawą programu „Nasz nowy dom”.

Prezenterka co jakiś czas zabiera głos w ważnych tematach społecznych. Poza pomaganiem innym i remontowaniem domów potrzebujących Katarzyna Dowbor znana jest z tego, że potrafi rozdzielić życie prywatne i własne poglądy od pracy.

Tym razem jednak nawet ona nie wytrzymała. Wypowiedziała się na temat spraw bieżących, a jej słowa przytoczył portal Do Rzeczy. Co takiego powiedziała?

Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Onet Rano
Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Onet Rano

Katarzyna Dowbor szczerze o obecnej sytuacji

Katarzyna Dowbor skończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką kierunku pedagogicznego ze specjalizacją z seksuologii.

Prezenterka ma zatem ogromną wiedzę w temacie. Właśnie dlatego postanowiła zabrać glos na temat edukacji seksualnej w Polsce, która, nie ukrywając, nie stoi na wysokim poziomie. Co o tym sądzi Katarzyna Dowbor?

Podkreśliła ona, że przez swoje wykształcenie pedagoga-seksuologa obecna sytuacja napawa ją tym większym przerażeniem. Jej zdaniem nie powinno mieć miejsca takie piętnowanie lekcji wychowania do życia w rodzinie – edukacja seksualna jest niezwykle ważna.

Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Wirtualna Polska
Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Wirtualna Polska

Tym bardziej, że seks obecny jest w życiu niemal każdego i jest czymś dobrym. Powinno się o nim rozmawiać i uświadamiać. Dodaje, że choć w Polsce marzy się o zwiększeniu dzietności, rządzący nie są chętni do edukowania ludzi w tym zakresie.

Uważacie, że edukacja seksualna powinna być powszechna? Czy może lepiej odpowiadać dzieciom, że biorą się „z kapusty”?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW