Super Express podaje, że dziennikarka Grażyna Torbicka namówiła w końcu mamę Krystynę Loskę do wspólnego zamieszkania. Obie panie słyną z nienagannej aparycji, dobrego gustu i zadbanego wyglądu.

W czasie lockdownu ciężko było profesjonalnie zadbać o włosy - teraz kobiety cieszą się wizytami u fryzjera

Ogłoszenie na świecie pandemii koronawirusa zmieniło życie praktycznie każdego człowieka. Nie czujemy się już tak bezpieczni, jak kiedys, obawiamy się o przyszłość i zdrowie swoje i najbliższych. Z tego też powodu, dziennikarka Grażyna Torbicka chciała, by jej mama Krystyna Loska zamieszkała z nią i mężem. Choć seniorka się opierała, w rezultacie zgodziła się i zamieszkała z córką i zięciem, by w każdej chwili mogli zadbać o jej zdrowie i bezpieczeństwo. Jak wiadomo, seniorzy znaleźli się w grupie osób szczególnie narażonych na infekcje, dlatego też Grażyna Torbicka chciała mieć mamę pod swoją opieką.

Każda kobieta pragnie dobrze się czuć z własnym wyglądem. Dbamy o zdrowie, pielęgnujemy skórę, paznokcie i włosy, co poprawia nam samopoczucie. Często udana wizyta u fryzjera potrafi skutecznie podnieść nam samoocenę, co z kolei dodaje nam pewności siebie i zwiększa szansę na sukces. Często też zadbany do perfekcji wygląd wymagany jest w pracy, którą wykonujemy, a Grażyna Torbicka bez wątpienia należy do takich kobiet.

Na instagramowym koncie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, którym zachwycili się internauci. Nowa fryzura dziennikarki wprost oszołomiła komentujących, którzy zasypali ją komplementami. Najwyraźniej prezenterka trafiła w ręce prawdziwych artystów fryzjerstwa, czym postanowiła pochwalić się na swoim koncie na Instagramie.

Co sądzicie o nowej fryzurze Grażyny Torbickiej?

O tym się mówi: Media obiegła niepokojąca informacja. Czy Michał Wiśniewski naprawdę powiedział o Edycie Górniak, że "nie ma przeboju"

Zerknij: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi