Co by nie mówić, Zenek Martyniuk jest jednym z najbardziej znanych i najlepiej zarabiających muzyków w Polsce. Artysta nie oszczędza szczególnie na najbliższych – chętnie sprawia im przyjemność, nie zawsze bacząc na – często ogromne – koszty.

Tym razem muzyk disco polo postanowił sprawić prezent swojej mamie. Pani Teresa Martyniuk z pewnością będzie zadowolona, to prezent, który będzie kosztował jej syna krocie!

Zenek Martyniuk z mamą. Źródło: Youtube Aktualności 360
Zenek Martyniuk z mamą. Źródło: Youtube Aktualności 360

Zenek Martyniuk ma niecodzienny prezent dla mamy

Portal Jastrząb Post dotarł do informacji, co Zenek Martyniuk podaruje własnej mamie. Wokalista, który utrzymuje się na szczycie już od lat, a ostatnio, za sprawą najnowszych, solowych hitów, może liczyć na kolejne intratne propozycje, przeznaczy spore pieniądze na to, by zrobić przyjemność pani Teresie.

Pani Teresa Martyniuk udzieliła już kilka wywiadów. W jednym z nich wspominała dzieciństwo Zenka i opowiadała, że jej syn bywał łobuziakiem, a wtedy ona dawała mu koty, z którymi się bawił.

Król disco polo opowiadał, że jego mama nie marzy o luksusach – chce móc żyć na wsi z ukochanymi kotami, ma co robić i jest szczęśliwa. Zenek bardzo docenia swoją mamę i okazuje jej to w różny sposób. Podobno już szykuje dla niej drogi prezent.

Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube AKCENT - Oficjalny
Zenek Martyniuk. Źródło: Youtube AKCENT - Oficjalny

Pani Teresa Martyniuk jeszcze jako dziewczynka znała księdza Jerzego Popiełuszkę, gdyż uczęszczali do jednej szkoły. Tymczasem w miejscowości, z której pochodził ksiądz, Okopach, tworzone jest muzeum mające utrzymywać pamięć o duchownym.

Z tej okazji Zenek postanowił wesprzeć finansowo budowę tego miejsca, o czym jego mama dowie się w święta. To się nazywa gest!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW