Już od dawna o Michale Wiśniewskim głośniej jest za sprawą jego kolejnych małżeństw niż muzyki. Artysta znany jest ze swojej kochliwości i tego, że z niemal każdą nową partnerką staje na ślubnym kobiercu. Jego kolejne śluby są niemniej spektakularne jak rozstania.

Piąte małżeństwo Wiśniewskiego różni się od poprzednich zwłaszcza powściągliwością przed mediami. Pola, obecna żona muzyka, żadko pojawia się w mediach i zdaje się nie być to przypadkiem. Michał Wiśniewski dba o prywatność aktualnego związku.

Źródło: screen Youtube
Najgłośniejszy ślub i rozwód Wiśniewski zaliczył z Mandaryną; Źródło: screen Youtube

Ostatnio jednak postanowił odstąpić od przyjętej zasady i opublikował zdjęcie z Polą.- najbardziej tajemniczą z dotychczasowych żon. O pierwszych czterech wiemy sporo. W pierwszych trzech związkach małżeńskich lidera "Ich Troje" można dostrzec pewien schemat: znajomość z Magdą Femme, Mandaryną i Anią Świątczak Wiśniewski rozpoczął od gruntu zawodowego. Z czasem relacja przekształcała się w związek. Potem już tylko ślub... i gorzkie rozstanie. Zgodnie z zasadą "do trzech razy sztuka", Wiśniewski czwartej żony poszukał poza pracą. Była nią Dominika Tajner, choć i z nią, jak się okazało, muzyk nie spędzi reszty życia.

O aktualnej, piątek żonie artysty niewiele wiadomo. To dzięki temu, jak bardzo Wiśniewski dba o prywatność partnerki. Jednak w ostatnim czasie artysta pozwala sobie na coraz więcej- mocniej uchyla rąbka tajemnicy w mediach społecznościowych. Jak wiadomo, Michał i Pola spodziewają się dziecka.

Źródło: screen Youtube
Stosunkowo długo Wiśniewski ukrywał piątą żonę przed mediami; Źródło: screen Youtube

Obecnie para wraz z córką Michała z poprzedniego związku, Fabienne, są w podróży po Stanach Zjednoczonych- informuje Plotek. Będąc na Florydzie państwo Wiśniewscy uwiecznili swoje płomienne uczucie na charakterystycznej fotografii. Jej tłem jest wielkie, kolorowe grafitti, jednak to nie ono skupia na sobie największą uwagę. Zdjęcie przedstawia bowiem całującą się parę w bardzo zmysłowej pozie. Wiśniewski obejmuje czule żonę, trzymając rękę dość wysoko na jej odsłoniętym udzie. Zdjęcie opublikowane na swoim Instagramie podpisał lakonicznym, acz wymownym zdaniem "Love is love".

Warto wiedzieć: Finał kolejnej edycji cudownej akcji charytatywnej. Ponad 14 tysięcy rodzin otrzymało pomoc. To Weekend Cudów

Bądź na bieżąco z "Życiem": Ostatnie misie koala wracają do lasu po pożarach w Australii. 14 niedźwiadków wraca do domu

To Cię zainteresuje: Małgorzata Rozenek – Majdan przyłapana u notariusza. Czy to oznacza, że nabyła nową nieruchomość? Fani nie mają żadnych wątpliwości