Nie da się ukryć – Hubert Urbański to twarz „Milionerów”, a bez niego teleturniej nie byłby tym samym. Lubiany prezenter na pewno doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo cenią go widzowie.

Teraz do mediów trafiły informacje, jakoby miał poprowadzić nowy program. Czy to oznacza koniec „Milionerów”? Super Express wyjaśnia szczegóły. Sami zobaczcie!

Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne
Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne

To już koniec „Milionerów”?

Okazuje się, że Hubert Urbański, któremu udało się zyskać ogromną sympatię telewidzów i popularność, będzie prowadzącym audycji „HU Wie” na antenie newonce.radio. Czy to oznacza, że na „Milionerów” nie wystarczy mu już czasu?

Ekipa programu doskonale zdaje sobie sprawę, że teleturniej nie będzie istniał bez jego twarzy, Huberta Urbańskiego. Już raz odszedł do TVP – wtedy „Milionerzy” zniknęli z ekranów. Wrócili w 2017 roku, wraz z lubianym prowadzącym.

Hubert Urbański. Źródło: Youtube tvnpl
Hubert Urbański. Źródło: Youtube tvnpl

Okazuje się, że Hubert Urbański zdecydował się na poprowadzenie audycji radiowej, w ramach której będzie przeprowadzać rozmowy z osobami z tzw. pokolenia Z, tj. tymi, którzy urodzili się w drugiej połowie lat 90. oraz po 2000 roku. Będą to m.in. aktywiści czy raperzy młodego pokolenia.

Nowa audycja Huberta Urbańskiego emitowana jest od 16 grudnia. Wygląda jednak na to, że fani „Milionerów” także mogą spać spokojnie – w 2021 roku prezentera czekają kolejne nagrywki do nowych odcinków!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

O tym się mówi w Polsce: KILKADZIESIĄT TYSIĘCY EMERYTÓW MOŻE SIĘ SPODZIEWAĆ ZASTRZYKU GOTÓWKI. BY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE TRZEBA SPEŁNIĆ WARUNEK. 11 STYCZNIA TO OSTATECZNY TERMIN

O tym się mówi na świecie: NASTĄPIŁY KOLEJNE, POWAŻNE ZMIANY W ŻYCIU MEGHAN I HARRY’EGO? MAŁŻONKOWIE WRESZCIE PODJĘLI SIĘ PRACY! CO BĘDĄ ROBIĆ

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW