Hubert Urbański już od wielu lat prowadzi popularny program telewizyjny „Milionerzy”. Jego show przyciąga przed telewizory setki tysięcy widzów. Format emitowany jest na antenie TVN.

Prezenter jest postacią momentalnie kojarzoną z formatem. Trzeba przyznać, że udało mu się wyrobić markę, o czym świadczy nie tylko jego popularność, lecz również to, jak wiele osób uważa go za twarz „Milionerów”.

Co ciekawe, o życiu prywatnym Huberta Urbańskiego nie wiadomo zbyt wiele. Główny zainteresowany nie zdradza szczegółów, ale te czasem wyciekają do mediów – tak, jak teraz.

Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne
Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne

Hubert Urbański zataił swoje pochodzenie?

Mało kto wie, że Hubert Urbański ma krewnych za granicą! 54-letni prowadzący teleturniej „Milionerzy” nie mówi o tym głośno, ale po jego drugim imieniu można odkryć całą prawdę.

Portal Pikio zwraca uwagę na życiorys Urbańskiego, który próbował studiować filologię indyjską, jednak po roku zrezygnował i poszedł na dziennikarstwo w warszawskiej szkole teatralnej.

Następnie pracował m.in. w Radiu Zet, Radiu Kolor i wreszcie w TOK FM. Później przyszła kolej na „Milionerów”.

Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne
Hubert Urbański. Źródło: Youtube Wszystko Jasne

To, że ma zagraniczne korzenie, nie jest zbyt znanym faktem. Okazuje się jednak, że jego drugie imię – Kirił – daje do myślenia. Jego ojciec, Jerzy Urbański, jest Polakiem, zaś matka, Ałła Lekarska – pochodzi z Bułgarii. Drugie imię Urbański otrzymał po dziadku.

Rodzice Huberta poznali się w Bułgarii, później zaś jego mama przeprowadziła się do Polski i mieszkali tu razem przez lata.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAKIM WYKSZTAŁCENIEM MOŻE POCHWALIĆ SIĘ KATARZYNA DOWBOR? WIĘKSZOŚĆ JEST W BŁĘDZIE. ZNANA PREZENTERKA NIE JEST Z ZAWODU DZIENNIKARKĄ, A KIMŚ INNYM

O tym się mówi w Polsce: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

O tym się mówi na świecie: 13 GRUDNIA BIEŻĄCEGO ROKU PRZEBUDZIŁA SIĘ ETNA. CZY TO ZNAK, BY JEDNAK ZACZĄĆ SIĘ SZYKOWAĆ NA NADEJŚCIE TRZECH DNI CIEMNOŚCI

Z życia gwiazd: ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA