Edyta Górniak stała się ostatnio bardzo popularna w mediach społecznościowych. Co ciekawe, nie dzieje się to za sprawą jej nowych utworów, a dzięki wypowiedziom, które mają tyle samo przeciwników, co sprzymierzeńców.

Edyta Górniak nadal jest aktywna w sieci!

Znana piosenkarka już niejednokrotnie zapowiadała, że rezygnuje ze swojej obecności w sieci. Okazuje się jednak, że nic nie wskazuje na to, aby faktycznie do tego doszło. Gwiazda nadal nieustannie dzieli się ze swoimi fanami przemyśleniami dotyczącymi koronawirusa oraz szkodliwej według niej sieci 5G.

Jak informuje portal Plejada, ostatnio wokalistka poinformowała na swoim Instagramie, że ktoś podszywa się pod nią w sieci i próbuje w ten sposób wyłudzić pieniądze od jej fanów! Jak się okazuje, na Facebooku założono profil nazwany imieniem i nazwiskiem gwiazdy.

Kto podszywa się pod artystkę?

Na profilu miały pojawiać się transmisje live z udziałem wokalistki, do których dostęp można było uzyskać tylko poprzez opłacenie dostępu i udostępnienie transmisji innym osobom.

- Uwaga oszustwo! Uwaga fake! Uważajcie kochani, ktoś próbuje wyłudzić od was pieniądze – napisała Edyta Górniak na swoim Instagramie i opublikowała screeny z fałszywej grupy!

Bądźmy więc czujni w sieci, bowiem nie jest to pierwszy przypadek, kiedy oszuści wykorzystują wizerunek znanej gwiazdy, aby zarobić!

Edyta Górniak / YouTube: Fanclub Jaka to melodia
Edyta Górniak / YouTube: Fanclub Jaka to melodia

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: CZY ANDRZEJ GRABOWSKI ODEJDZIE Z SERIALU „ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH”, BO NIE LUBI POSTACI FERDYNANDA KIEPSKIEGO? JEGO GŁOS W SPRAWIE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: KATARZYNA CICHOPEK ZDRADZIŁA SEKRETY "M JAK MIŁOŚĆ". POSTANOWIŁA SKOMENTOWAĆ TAKŻE WSPÓŁPRACĘ Z KOLEGAMI Z PLANU. CZY BĘDĄ ZADOWOLENI Z JEJ SŁÓW