Nie da się ukryć, że Edyta Górniak od pewnego czasu nie znika z pierwszych strona gazet. Wszystko to za sprawą głoszenia przez nią teorii spiskowych, które spotkały się z mocną krytyką! Okazuje się jednak, że to nie ostatnia kontrowersyjna wpadka gwiazdy.

Kto zarządza Instagramem gwiazdy?

Jakiś czas temu artystka ogłosiła, że jej Instagram będzie prowadzony przez jej osobistą asystentkę. Czy jednak na pewno do tego doszło, czy też Edyta Górniak dalej sama zarządza swoimi social mediami?

Jak informuje portal Pudelek, Edyta Górniak fascynuje się zjawiskami astronomicznymi. W ostatni poniedziałek miało miejsce zaćmienie Słońca, które gwiazda postanowiła udokumentować na swoim profilu. Nie wiedziała jednak, że zdjęcie, które opublikuje wywoła niemałe zamieszanie w sieci!

Kolejna wpadka artystki!

Jak się okazuje, gwiazda nie dość, że opublikowała zdjęcie znanego fotografa, nie umieszczając pod nim sprostowania, że fotografia nie należy do niej, to jeszcze pomyliła zaćmienia Słońca. O prawa do zdjęcia upomniał się sam jego autor.

- Jako autor tego zdjęcia pragnąłbym sprostować, że to zdjęcie pochodzi z zaćmienia z 2 lipca 2019 roku... A tak poza tym, to w sumie byłoby miło przynajmniej oznaczyć autora – zaznaczył fotograf – Michał Ostaszewski.

Finalnie Edyta Górniak przyznała się do błędu i usunęła zdjęcie. Dodatkowo przeprosiła mężczyznę za całe zamieszanie. Wyznała, że zdjęcie znalazła wśród jednej z dyskusji w sieci i nie wiedziała, że należy ono do znanego fotografa.

Edyta Górniak / YouTube: The Voice of Poland
Edyta Górniak / YouTube: The Voice of Poland

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDAŁY OSTATNIE DNI PIOTRA MACHALICY? NIKT NIE WIEDZIAŁ, CO DZIAŁO SIĘ ZE ZNANYM AKTOREM. BOLESNE KULISY SYTUACJI ODSŁANIA PRZYJACIÓŁKA ARTYSTY

Przypomnij sobie: NOWE WIEŚCI DLA ABONAMENTÓW SIECI TELEFONICZNYCH. W ŻYCIE WCHODZĄ DUŻE ZMIANY W ABONAMENCIE. WIELE OSÓB ZYSKA MOŻLIWOŚĆ OBNIŻENIA RACHUNKÓW ZA TELEFON

Portal "Życie" pisał również: ZNANA I LUBIANA PARA Z PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” ROZSTAŁA SIĘ? MIĘDZY ROLNIKIEM A JEGO WYBRANKĄ ŹLE DZIAŁO SIĘ OD DAWNA. WYGADALI SIĘ SĄSIEDZI