Ilona i Adrian, którzy poznali się w szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony” nie są już parą. Szczegóły rozstania zdradzają… sąsiedzi, którzy przekonują, że między byłymi partnerami źle działo się od długiego czasu.

Jako pierwszy na temat rozstania medialnej pary napisał serwis Pomponik, któremu sąsiedzi Adriana Berkowicza z Podlesic zdradzili, że w domu rolnika znanego z show TVP było w ostatnim czasie mocno nerwowo.

„Pokłócili się tak bardzo, że Adrian z hukiem wyprowadził się z mieszkania, które wynajmował z Iloną na terenie pobliskiej stajni” – powiedziała Pomponikowi osoba, która mieszka w pobliżu Adriana.

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” nie są już parą. Kulisy rozstania przedstawili sąsiedzi byłych partnerów. Co sprawiło, że nie są już razem?

Jak mówią sąsiedzi, awantury i kłótnie zdarzały się często, że znajomi i osoby mieszkające w pobliżu przywykli już do sytuacji. Adrian miał wrócić do domu rodziców w Podlesicach, czym miał sprawić przyjemność własnej matce, która nie widziała w Ilonie kandydatki na żonę dla syna, tak samo, jak i w innych kandydatkach w programie. Kobieta uważa, że syn powinien związać się z panną z sąsiedztwa, która będzie pomagać w ogrodniczym biznesie.

Ilona trenowała jednak jeździectwo i zajmowała urodą. Choć Berkowicz kłócił się z matką to w trakcie wspólnej pracy wciąż słuchać rad i przestróg ze strony rodziny.

Przeprowadzka Ilony z oddalonego o 300 km Wałbrzycha również nie pomogła parze. Choć dziewczyna robiła, co mogła, aby pomóc ukochanemu się uniezależnić, dodając mu odwagi to pod koniec listopada miała miejsce awantura, która zakończyła związek.

Adrian wcześniej dawał znać, że relacja z Iloną bywa trudna. Czy to naprawdę koniec ich związku? Sąsiedzi i znajomi Ilony i Adriana przekonują, że ciąg dalszy jest możliwy.

Ilona i Adrian/screen Youtube @Whistleblower News
Ilona i Adrian/screen Youtube @Whistleblower News
Ilona i Adrian/screen Youtube @Whistleblower News

Jak informował portal "Życie": ANIA I ROBERT LEWANDOWSCY NIE ZDECYDOWALI SIĘ NA CHRZEST MAŁEJ LAURY. WYSZŁO NA JAW, DLACZEGO ODWLEKAJĄ SAKRAMENT. POWÓD TO NIE TYLKO PANDEMIA

Przypomnij sobie: CZY W POLSCE JEST LEPSZA SYTUACJA EPIDEMICZNA NIŻ W INNYCH KRAJACH? EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. ZNANY WIRUSOLOG MÓWI, W JAKIM JESTEŚMY PUNKCIE

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNA WIELKA TAJEMNICA LECHA WAŁĘSY I JEGO RODZINY WYSZŁA NA JAW. WYGADAŁ SIĘ PRZYJACIEL BLISKICH BYŁEGO PREZYDENTA! CHODZI O DZIECI WAŁĘSÓW

Pisaliśmy również o: STĘCHŁA I NIEDOKŁADNIE WYPRANA ODZIEŻ TO ZMORA? PROBLEMEM MOŻE BYĆ BRUDNA PRALKA! JAK SZYBKO I ŁATWO POZBYĆ SIĘ KAMIENIA I OSADÓW? TO BANALNIE PROSTE