Jak donosi "Plejada", pod stefanowym postem z urodzinowymi życzeniami dla mamy, pojawiło się mnóstwo ciepłych i pełnych urodzinowych życzeń dla jego mamy. Nie da się ukryć, że uwagę internautów przykuł pewien szczegół, który dodaje zdjęciu uroku i rodzinnego ciepła.

Włoch urodzony w Niemczech

Rodzice Stefano są Włochami, ale mały Terrazzino na świat przyszedł w Niemczech. Gdy miał 16 lat, jego rodzice namówili go do rozpoczęcia nauki tańca towarzyskiego, co jak się okazuje, było rewelacyjnym pomysłem.

W Polsce na stałe osiadł w 2004 roku i szybko się w niej zadomowił, gdyż dwa lata później, w 2006 roku został trenerem tańca w programie "Taniec z gwiazdami". Jak się okazuje, jest tak dobry w swoim zawodzie, że cztery razy doprowadził swoje taneczne partnerki do finału i zdobył kryształową kulę. Okazuje się, że poza Stefano, nikt tego nie dokonał w "Tańcu z gwiazdami", więc może być dumny ze swojego rekordu.

Na jego koncie na Instagramie, pojawił się 12 lipca ciekawy post, z którego wynika, że dwaj młodsi bracia Stefano - Marco i Vincenzo, oraz reszta rodziny także mają talent taneczny.

Opublikowane przez Stefano wspólne zdjęcie z mamą nie pozostawia wątpliwości, że są do siebie niezwykle podobni, więc wiadomo, po kim Stefano odziedziczył błysk w oku i zalotny uśmiech.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: 12 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia przeszło samo siebie. Najnowsze statystyki, jakie podano przechodzą ludzkie pojęcie

Zerknij tutaj: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Nie przegap tego: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń