Od samoego początku wprowadzonego przez rząd stanu epidemicznego, każdy z nas czując wewnętrzny niepokój zadawał sobie pytania, ile to będzie trwało, jak bardzo wpłynie na nasze życie, czy nasz kraj zdoła przezwyciężyć niewidzialnego "wroga w koronie". Choć publiczne i komercyjne stacje telewizyjne stanowią dwa wrogie sobie obozy, o jednym informują jednym, dziwnie zgodnym głosem.

A jednak Ivan jest Groźny

Z chwilą, gdy Łukasz Szumowski podał się do dymisji, zawrzało zarówno wśród opinii publicznej, jak i na mediach społecznościowych. Paparazzi ożywili się jeszcze bardziej, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się, były minister zdrowia zaraz po odejściu z urzędu udał się na wakacje do odradzanej niedawno przez siebie, zakażonej koronawirusem i pogrążonej w ubóstwie Hiszpanii.

To wywołało falę krytyki wśród Polaków, a że w Ivanie tkwi biało-czerwony, zdeklarowany Polak, także postanowił pokazać, że ostatnie wydarzenia nie umknęły jego uwadze, a wręcz pobudziły do jeszcze większego zaangażowania w walkę z "koronaświrusem".

Na ivanowym kanale YouTube, odbyła się dzisiaj, 28 sierpnia kolejna, mocna premiera, która powinna dotrzeć do serc wielu Polaków chcących zadbać o zdrowie i życe najbliższych. Wokalista zapowiadał nowości na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.


Facebook/Ivan Komarenko

Słowa piosenki skierowane są głównie do Łukasza Szumowskiego. W bardzo mocnym przekazie zawarta jest niezwykle istotna wiadomość: NIE BOIMY SIĘ WAS.

Jak poinformował wokalista w opisie, słowa piosenki napisał Paweł Pawłowicz do muzyki, którą napisał osobiście.


YouTube/Ivan Komarenko

To nie Białoruś, nie Szwecja Tu mamy kraj obostrzeń wielkich Maski i w internecie lekcja Minister w telewizji leci On nam odetchnąć wcale nie da I pozamyka mały biznes Już w całej Polsce wielka bieda Sam nie ma maski w du*** ma gwizdek Komu Minister wciskasz kity I kogo chcesz jeszcze zniewolić Pora obalić twoje mity Abyś nam przestał już biadolić Komu Minister wciskasz kity I kogo chcesz jeszcze zniewolić Pora obalić twoje mity Abyś nam przestał już biadolić Nie chcemy ciebie już Ministrze Ani tych twoich interesów Ani tej twojej sztucznej troski Ani szemranych twoich tresur Nie chcemy straży ani gońców Nie chcemy sztucznej pary w gwizdek Kto przyjął w Polsce miliard dolców Aby covidian tworzyć listę.

Jak się Wam podoba klimat przekazu? Dotrze do adresata?

O tym się mówi: Ivan Komarenko doczekał się naśladowcy? Na Facebooku gwiazdora pojawiła się ważna informacja

Zerknij: Ivan Komarenko w najnowszym filmie ostro się zwrócił do rządu. Zdradził także, ile otrzymał jednorazowej zapomogi