Jak donosi "Lelum", tegoroczny koncert sylwestrowy, jaki emitowany ma być w Telewizji Polskiej, ma być zdaniem prezesa telewizji Jacka Kurskiego "sylwestrem marzeń".

Podekscytowany Jacek Kurski opowiada o lokalizacji tegorocznego koncertu

Sylwestrowe koncerty emitowane w telewizji od wieczora 31 grudnia do 1 stycznia, zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem widzów, którzy z różnych przyczyn pozostali w sylwestra w domu. Tegoroczna zabawa sylwestrowa może się taka okazać dla znacznie większego grona mieszkańców Polski z powodu ograniczeń i obostrzeń związanych z ogłoszoną pandemią.

Jak przyznał Jacek Kurski, Telewizja Polska brała pod uwagę Stadion Narodowy, jako lokalizację tegorocznego koncertu, jednak skoro stworzono tam szpital polowy, miejsce to należy wykluczyć. Wychodzi na to, że Zakopane znowu będzie gościć występujące tego wieczoru gwiazdy. Niestety prezes telewizji Polskiej nie zdradził, kto uświetni swoim wystepem koncert w tym roku, jednak przyznał, że emisja będzie dotyczyła Telewizyjnej Dwójki.

Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś sylwester w tym roku będzie. A że sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show. Już państwa zapraszam. Na pewno będzie to sylwester z Dwójką. Sylwester marzeń.

Czy koncert w tym roku będzie w podobnym klimacie do poprzednich? Ograniczenia i restrykcje rządowe skutecznie niwelują uczucie zadowolenia i szczęścia, a także potrzebę życzliwości dla drugiego człowieka. Nie możemy się zatem spodziewać, że sylwester 2020 będzie równie radosny, co poprzednie.

Nawiasem mówiąc, należy mieć na uwadze fakt, że dla wielu obywateli tegoroczne żegnanie starego roku i witanie nowego, okraszone będzie cierpieniem, żalem i bólem po śmierci najbliższych.


JastrzabPost

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia opublikowało pilny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa

Zerknij: 30-letnia Paulina wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kontakt się urwał, a policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach