Polski artysta rosyjskiego pochodzenia ostatnimi czasy mocno zaakcentował swoje zdanie na temat ostatnich wydarzeń związanych z ogłoszonym w kraju stanem epidemicznym. Mimo fali krytyki, jaka wylała się na Ivana Komarenko, walczący o wolność wyboru wokalista nie poddał się presji i nie ugiął się pod drwinami internautów. Znalazł też ogromną rzeszę zwolenników swojej działalności, których pewna grupa założyła nawet na Facebooku specjalny profil, na którym publikowane są wszelkie materiały z działalności Ivana.

Jaki tym razem jest przekaz artysty? O co tak zaciekle i odważnie walczy?

Ivan Niezniszczalny

Aż ciśnie się na usta przydomek "Groźny", jednak to nie piosenkarz jest groźny, a to, co może w przyszłości stać się powodem przykrych doświadczeń Polaków na szeroką skalę. Ivanowa walka o możliwość wyboru, czy chcemy się szczepić, czy nie, walka ze zniewoleniem narodu i tym, co nie jest już od dawna ukrywane w mediach zachodnich, staje się coraz głośniejsza, o czym świadczyć może też fakt, że artysta wziął udział w tegorocznym proteście przeciw przymusowemu szczepieniu.

Okazuje się, że Ivan wpadł na pewien pomysł, gdy został nominowany do wzięcia udziału w #hot16challenge przez samego Grzegorza Brauna, znanego reżysera i scenarzystę, który osobiście wziął udział w akcji, zmieniając jej cel.

Zmieniamy cel akcji. Nie będziemy zachęcać do wpłat na państwo i państwową służbę zdrowia, ale zamiast tego gorąco zachęcamy do wsparcia leczenia dzieci, na które to państwo pieniędzy nie znalazło. W odpowiedzi na 1 KOMENTARZ prosimy podawać linki do zbiórek na leczenie naszych chorych pociech. Przez ostatni kwartał inne choroby nie zniknęły.

YouTube/Grzegorz Braun

To zainspirowało Ivana Komarenko do przedłużenia życia nowej odsłony #hot16challenge2, jaką stworzył Grzegorz Braun. Ivan Komarenko przekazał także kilka słów specjalnie dla Czytelników "Życia News":

Mocny przekaz dla wszystkich, którzy się obawiają przymusowych szczepień jak również dla tych, którzy padli ofiarą koronapaniki. Pozdrawiam.

YT/Ivan Komarenko

Efekty pracy nad utworem są imponujące, a przekaz z niego płynący wyciska łzy z oczu i mocno daje do myślenia. Nam pozostaje serdecznie pogratulować Ivanowi Komarenko odwagi, niezłomności i determinacji, gdyż wierząc w to, że postępuje słusznie, walczy nie tylko o swoje dobro, a o dobro wszystkich nas. Obejrzyj premierę najnowszej piosenki Ivana Komarenko!

Czy Wy także macie ciarki na plecach?


YouTube/Ivan Komarenko

O tym pisaliśmy: Ciekawe fakty o tym, jak to Małgorzata stała się Małgorzatą Trzaskowską. Jak się poznali

Zerknij: Ivan Komarenko nareszcie opublikował piosenkę, na którą czekali fani. O czym jest to przesłanie?