Jak donosi "Lelum", Małgorzata Trzaskowska w wywiadzie dla magazynu "Vogue", opowiedziała o tym, jak poznała Rafała Trzaskowskiego. Jej historia pokazuje, że czasem trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, poświęcić się trochę, by potem spijać śmietankę szczęśliwej miłości.

Studiował razem z jej bratem

Z rodzeństwem bywa różnie. Jedni utrzymują chłodne relacje z różnych trudnych powodów, inni trzymają się razem "choćby nie wiem co". Małgorzata miała szczęście mieć brata, który studiował tam, gdzie jej obecny mąż Rafał Trzaskowski. Byli kolegami z roku. Gdy Małgorzata zobaczyła Rafała na jednym ze zdjęć, od razu wpadł jej w oko, a "szalone motyle" zaczęły buszować w jej brzuchu.

Panowie studiowali w Warszawie, podczas gdy Małgorzata mieszkała i studiowała na Śląsku. Uroczystość dyplomowa na koniec studiów brata połączyła ją z Rafałem. Pojechała, aby wspierać brata w tak ważnej dla niego chwili i poznała wówczas Rafała. Od razu się w sobie zakochali, a brat nie miał nic przeciwko temu!

Zaczęli się odwiedzać na dwóch końcach Polski. Małgorzata Trzaskowska opowiada:

Żeby nie marnować czasu, starałam się też zdawać wszystkie możliwe egzaminy w terminach zerowych. Chciałam też udowodnić mojej mamie, która trochę się martwiła tymi podróżami, że nasza relacja nie wpłynie negatywnie na moje wyniki w nauce.

Wyświetl ten post na Instagramie.

18 wspólnych wyjątkowych lat – jeszcze dwa i będzie porcelanowa!😁❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Tak oto Gosia stała się Małgorzatą Trzaskowską, kochającą książki żoną kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Jak się Wam podoba romantyczna historia Gosi?

O tym pisaliśmy: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Ewa Kopacz ma wspaniałe wieści. Wielka radość w jej życiu. Co się stało

Przypominamy o: Dzień Dziecka również w Krakowskim ZOO. Na świecie powitano malutkiego renifera [WIDEO]