O nowym maluchu, który narodził się w krakowskim ZOO poinformowano niedawno na portalu Facebook.

„Mamy dla Was słodką niespodziankę. Dwa tygodnie temu powiększyło się nam stadko reniferów. Gdy rano przyszliśmy do pracy, na wybiegu czekał na nas, już suchutki, puchaty, brązowy cielaczek.” – pochwaliło się ZOO.

Pracownicy ogrodu zoologicznego zarejestrowali poczynania renifera, który powoli przyzwyczaja się do chodzenia naśladując we wszystkim swoją mamę.

Zobaczcie filmik opublikowany przez ZOO w Krakowie z pierwszych chwil na świecie maluszka:

Reniferek

Mamy dla Was słodką niespodziankę. Dwa tygodnie temu powiększyło się nam stadko reniferów :) Gdy rano przyszliśmy do pracy, na wybiegu czekał na nas, już suchutki, puchaty, brązowy cielaczek. Nie będziemy się rozpisywać. Zobaczcie sami :) Trochę długi, ponad 2 minutowy filmik, ale trudno oderwać wzrok. W końcu to pierwsze chwile na świecie :) :) :) naszego maluszka !

Gepostet von ZOO Kraków am Freitag, 15. Mai 2020

Choć nauka idzie powoli i zapewne jeszcze trochę potrwa, to już niedługo najnowszy członek rodziny reniferów będzie mógł zaprezentować się wraz z innymi.

ZOO Kraków

Dla przypomnienia, od 20 maja krakowskie ZOO jest ponownie otwarte dla zwiedzających przy zachowaniu obowiązujących obecnie z powodu pandemii przepisów.

Zobaczcie o czym jeszcze pisaliśmy: Kraków: pasażerów czeka niespodzianka. Urzędnicy wprowadzili zmiany w nazwach przystanków i kursowaniu autobusów

Portal Życie pisał również o:Pies wrócił do właścicieli z bezwładnym kociakiem w pysku. Jego zachowanie wprawiło wszystkich w osłupienie

A także:Osiołek, który zachowuje się jak pies, podbił serca internautów. Jego wyczyny wywołują salwy śmiechu